Meble Pinio

Meble Pinio - meble dla twojego malucha

Meble PINIO to niezwykłe meble dla dzieci, które współgrają z ich wyobraźnią. Łóżko zmienia się w warowny zamek, skrzynia na zabawki staje się pirackim okrętem, a szafa - domem leśnych skrzatów. Meble Pinio to fascynująca przygoda dla każdego malucha. Wykonane ze zdrowych i przyjaznych materiałów. Łączą ciekawą stylistykę z nowoczesnością wykonania. Produkowane są z drewna pochodzącego z polskich lasów. Cechuje je niepowtarzalny, ujmujący urok, ekologia, naturalność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Bogactwo faktur, barw i rozwiązań stanowi niekończące się źródło pomysłów. Dzięki temu każdy mebel i dziecięcy pokój są jedynymi w swoim rodzaju.

Meble Pinio to klasyczne i uniwersalne wyposażenie pokoi dziecięco-młodzieżowych działających na wyobraźnie. Przebywając w pokoju z meblami Pinio dzieci świetnie się bawią, wykorzystując swoją niezrównaną fantazję. Mnogość kształtów i form sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolekcje Pinio tworzone są z myślą o dzieciach w każdej grupie wiekowej, dlatego w naszej ofercie znajdują się meble dla niemowlaków, dzieci starszych oraz nastolatków. O wyjątkowości produktów Pinio stanowi kilka ważnych dla każdego rodzica czynników. 

Meble dla dzieci Pinio - Niepowtarzalny styl

Dbając o potrzeby najmłodszych meble Pinio są wykonane z naturalnych i bezpiecznych materiałów, które nie uwalniają szkodliwych substancji i chronią delikatną i wrażliwą skórę dziecka przed podrażnieniami. Świetnie nadają się dla alergików nie wywołując reakcji uczuleniowych. Ponadto wszystkie meble są atestowane, zgodne i przebadane na zgodność z normami polskimi oraz europejskimi pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Dodatkową zaletę mebli Pinio jest cichy system zamykania drzwi i szuflad.

Starannie wykonane meble Pinio nadają wnętrzom niepowtarzalny smak i szyk. Meble posiadają proste kształty, a minimum ozdobników, naturalne lite drewno i ponadczasowa subtelna kolorystyka sprawiają, że meble świetnie sprawdzają się w każdej aranżacji przestrzeni. Charakterystyczne elementy oddają meblom lekkości i odpowiadają najnowszym trendom. Wybierając meble Pinio możemy umeblować pokój dziecka w dowolnym stylu – od klasycznego skandynawskiego przez bardziej kolorowy prowansalski aż do francuskiego nawiązującego kształtem do domków plażowych. 

Meble dziecięce Pinio są wyjątkowe także dlatego, że rosną razem z dzieckiem. Po dokonaniu nieznacznych modyfikacji w produkcie istnieje możliwość użytkowania tych samych mebli zarówno przez niemowlaka jaki przez starszaka. 

Meble Pinio to świetny wybór jeśli chcesz, aby pokój urządzony z myślą o dziecku był nie tylko bezpieczny i funkcjonalny, ale także estetyczny. 

Wybierając meble dziecięce Pinio możesz być pewny, że Twoje dziecko znajduje się w przyjaznej przestrzeni. 

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 183 elementów

Projekt i realizacja: wiwi