Meble Marsylia Pinio 

Meble dziecięce Pinio Marsylia to oryginalny zestaw mebli dziecięcych, nawiązujący stylem do francuskich domków plażowych. Elementy wchodzące w skład kolekcji Marsylia stylizowane są na obiekty, które tworzą krajobraz Lazurowego Wybrzeża. Wyróżniają się niebanalną prostotą i subtelną elegancją. Wyjątkowego uroku całej kolekcji dodają niewielkie ...

Meble dziecięce Pinio Marsylia to oryginalny zestaw mebli dziecięcych, nawiązujący stylem do francuskich domków plażowych. Elementy wchodzące w skład kolekcji Marsylia stylizowane są na obiekty, które tworzą krajobraz Lazurowego Wybrzeża. Wyróżniają się niebanalną prostotą i subtelną elegancją. Wyjątkowego uroku całej kolekcji dodają niewielkie tabliczki z dekorami w języku francuskim. Występują w trzech wersjach. Słowa plaża - La Plage, morze - La Mer oraz słońce - Le Soleil doskonale podkreślają pogodny charakter kolekcji. Na życzenie klienta tabliczki mogą być personalizowane.

Meble Pinio Marsylia, które rosną wraz z dzieckiem

Kolekcja składa się z oryginalnych i subtelnych w formie elementów dostępnych z tradycyjnymi gałkami drewnianymi. Łóżeczka, komody, szafy i regały z łatwością można łączyć z elementami dodatkowymi spoza kolekcji. Wszystkie meble z kolekcji Marsylia wykonane są z naturalnego, litego drewna sosnowego, pochodzącego z polskich lasów. Występują w klasycznych, spokojnych kolorach: białym i perłowym. Przeznaczone są dla niemowlaków, dzieci w wieku przedszkolnym a po połączeniu wybranych brył z elementami dodatkowymi dla dziecka w wieku szkolnym. Łagodna i ciepła kolorystyka oraz uniwersalność sprawiają, że meble Marsylia pasują zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki.

Wyróżnienie Diamentem Meblarstwa 2009

Meble dziecięce Pinio Marsylia została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem branży meblarskiej - Diamentem Meblarstwa 2009. Nagroda ta jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produkowanych przez nas mebli oraz potwierdzeniem doskonałego wizerunku naszych produktów i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów.

Meble dziecięce na lata

Pinio Marsylia to kolekcja mebli które się nigdy nie zestarzeją, dzięki swojemu wyjątkowemu designowi będą odpowiadać dla dziecka nawet po kilku latach użytkowania. Pinio marsylia to świetny wybór mebli dla dziewczynek - bezpośredni konkurent kolekcji Bellamy Ines elegant White.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 37 elementów

Meble Pinio Marsylia

Dziecięce meble Pinio Marsylia to kolekcja wygodnych, praktycznych i niezwykle starannie wykonanych mebli do pokoju naszej pociechy. Zestaw Pinio Marsylia swoim stylem nawiązuje do francuskich domków plażowych. Poszczególne elementy wchodzące w skład zestawu Marsylia, były stylizowane na obiekty tworzące krajobraz Lazurowego Wybrzeża, przez co już od pierwszego spojrzenia na meble, poczuć można subtelną elegancję zamkniętą w białych czy perłowych meblach do pokoju dziecięcego. Dodatkowego uroku meblom nadadzą niewielkie tabliczki z napisami w języku francuskim, w trzech wersjach (które dodatkowo można personalizować na życzenie klienta): 

  • plaża - La Plage,
  • morze - La Mer,
  • słońce - Le Soleil.

Meble Marsylia dla dzieci w różnym wieku

Zestaw mebli Marsylia przeznaczony jest zarówno dla niemowlaków, maluchów w wieku przedszkolnym, a po odpowiednim połączeniu brył z elementami dodatkowym, także dla dzieci w wieku szkolnym. Meble Pinio Marsylia wykonane są z naturalnego, litego drewna sosnowego, a cała kolekcja dostępna jest w kolorze białym oraz perłowym. Dostępne w kolekcji Marsylia łóżeczka, szafy i szafki, komody czy regały, swobodnie można łączyć z dodatkowymi elementami spoza tej kolekcji, wzbogacając wygląd pokoju dziecka.

Meble dziecięce Pinio Marsylia wyróżnione

Zestaw mebli dziecięcych Pinio Marsylia został nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem w branży meblarskiej. W 2009 roku otrzymały one tytuł Diamentu Meblarstwa, co podkreśla ich wyjątkowy i oryginalny styl, doskonałe wzornictwo czy jakość wykonania. Kolekcja Pinio Marsylia spotkała się z ogromnym uznaniem ekspertów i powszechnym zadowoleniem klientów.

Pinio Marsylia na długie lata

Meble Pinio Marsylia dzięki swojemu ponadczasowemu designowi i starannemu wykonaniu, będą służyć dziecku przed długi czas jego intensywnego rozwoju. Meble przez wiele lat nie stracą nic ze swojego uroku, dlatego są bardzo chętnie wybierane przez rodziców, szczególnie dla dziewczynek. Meble dziecięce Pinio Marsylia to rozsądny wybór w dobrym guście. 

Projekt i realizacja: wiwi