Materac 160x70 

Materac 160x70 to kolejna propozycja dla naszych maluchów. Posiadamy w sprzedaży tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów, którzy z najwyższą starannością wykonują każdy materac 160x70, aby zadbać o wygodę i bezpieczeństwo naszych dzieci. Na wszystkie nasze materace dziecięce 160x70 mamy niezbędne atesty i certyfikaty. Można wybrać spośród materaców 160x70 te o twardości: miękkiej, średnio-miękkiej, średniej, średnio-twardej i twardej. Nasze materace 160x70 przyniosą spokojny sen Twojemu dziecku.

Zobacz także materace 160x80

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Po pierwsze jakość - materac dla dzieci 160x70

Wybór odpowiedniego materaca z myślą o pociechach to trudna decyzja. Rodzice chcą zapewnić dzieciom najwyższą jakość materacy, ponieważ mają świadomość, jak bardzo wpływa to na zdrowie ich kości. Materace 160x70 dostępne na naszej stronie to doskonały wybór, bowiem nasze produkty spełniają wszelkie normy i restrykcyjne kontrole, które dopuszczają je do użytku. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty, stanowiące gwarancję jakości naszych produktów. Są one więc w pełni bezpieczne i zupełnie nieszkodliwe dla zdrowia maluchów, a dodatkowo nie odparzają, są higieniczne, nie powodują reakcji uczuleniowych oraz posiadają właściwości antypotowe. Nasze materace są wyposażone w specjalne pokrowce serii SILVER LINE z nicią srebrną, co zmniejsza rozwój bakterii i pasożytów oraz chroni materac przed nieprzyjemnymi zapachami. Pokrowce te są zdejmowane, zatem w każdej chwili można je uprać w pralce w temperaturze 60 stopni.

Po drugie komfort

Główną przesłanką w wyborze materaca z perspektywy dziecka jest natomiast komfort spania i zabawy. Wygodny materac, po którym można skakać, turlać się czy przewracać to podstawa dla naszych maluchów. Materac do łóżka 160x70 oferowany przez nasz sklep to inwestycja w komfort Państwa dziecka. Posiadamy różne typy materacy: m.in. gąbkowe, sprężynowe, lateksowe, z łuski gryczanej, a także: miękkie, średnio-miękkie, średnie, średnio-twarde czy twarde. Ze względu na wybór odpowiedniego materiału mogą one dopasowywać się do ciała dziecka, równocześnie podtrzymując kręgosłup we właściwej pozycji. Dodatkowo materace są skonstruowane ze specjalnych tworzyw (m.in. maty kokosowej czy łuski gryczanej), które pozytywnie oddziałują na zdrowie dziecka, doskonale przepuszczają powietrze, chronią przed rozwojem mikroorganizmów, a nawet pomagają przy leczeniu schorzeń kręgosłupa. Szeroka gama produktów w naszym sklepie sprawia, że z pewnością znajdziecie Państwo odpowiedni materac 160x70, który pokochacie Wy oraz Wasza pociecha!

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl