Materac 180x80 

W naszej ofercie mamy dziecięcy materac 180x80. Są to dłuższe materace, dzięki którym dziecko przebywające w łóżku ma zagwarantowany spokojny i relaksujący sen. Posiadamy m.in. materace piankowe w pokrowcu 180x80, które sprawią że układ szkieletowy dziecka podczas snu będzie mógł się zregenerować. Bardzo ważne jest odciążenie kręgosłupa o odpowiedniej miękkości i cyrkulacji powietrza, co zapewnią nasze materace 180x80. Materace piankowe o wymiarach 180x80 mają tę zaletę, że nawet po wielu latach użytkowania żadna sprężyna nie będzie uwierać w czasie snu.

Zobacz także materace 180x90

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Wybierz sprawdzony materac 180x80 dla Twojego dziecka

Dobrze dobrany materac to inwestycja w zdrowy rozwój dziecka. Wyposażając dziecięcą sypialnię warto pomyśleć nie tylko o pięknych dekoracjach i kolorowych ścianach, ale przede wszystkim o wygodzie i zdrowiu naszych dzieci.

Bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów w sypialni jest materac. Dziecko spędza w łóżku zdecydowanie więcej czasu niż dorosły, dlatego wybór dopasowanego materaca jest tak ważny. 

Kupując materac 180x80 trzeba mieć na uwadze, że przyczynia sią on w dużym stopniu do utrzymania prawidłowej postawy ciała przez dzieci oraz ogólnie dobrze wpływa na ich samopoczucie. 

Materac stanowi właściwe podparcie dla rozwijającego się ciała dziecka. Dobrze dobrany odciąża kręgosłup i rozluźnia mięśnie, doskonale dopasowuje się do przyjmowanej przez dziecko pozycji, pozwala na komfortowy i całonocny wypoczynek. Dzięki temu dziecko nie tylko prawidłowo rośnie, ale ma więcej energii w ciągu dnia. W zależności od potrzeb i preferencji znajdą Państwo w naszej ofercie materace z różnym wypełnieniem o różnych stopniach twardości. Nie należy jednak popadać w skrajności. Ani za twardy, ani za miękki materac nie jest odpowiedni. Idealnie dobrany materac powinien się dopasowywać do naszego ciała, a leżenie na nim nie powinno powodować dyskomfortu. W naszym asortymencie znajdują się materace piankowe, sprężynowe, kokosowe, gryczane a także lateksowe. Charakteryzują się różnymi stopniami twardości, ale także właściwościami. 

Wygodne i bezpieczne materace dla dzieci

Materace dla dzieci 180x80 dostępne na sarenka.eu pasują do większości standardowych łóżek dziecięcych i młodzieżowych. Każdy materac dla dzieci 180x80 przed dopuszczeniem do sprzedaży i użytku jest testowany i sprawdzany. Wszystkie oferowane przez nas materace 180x80 są bezpieczne i posiadają certyfikat eco5 oraz atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

W trosce o zdrowie naszych najmłodszych klientów materace 180x80 są wykonane z najlepszej jakości materiałów nie wywołujących podrażnień, alergii czy odparzeń. Mogą być zatem używane przez najbardziej wrażliwych użytkowników. 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl