Prześcieradła 180x90 

Prześcieradło 180x90

Prześcieradła, podkłady i pokrowce doskonale chronią materac przed zabrudzeniami, a jednocześnie dbają o zdrowie twojego dziecka. Są przewiewne, lekkie, nie elektryzują się, dodatkowo zapobiegają nadmiernemu poceniu się, nie odparzają i nie drażnią skóry. Zarówno podkład, jak i prześcieradło stanowią długotrwałą i skuteczną barierę dla roztoczy, grzybów i bakterii. W momencie zabrudzenia możesz je wyprać, a materac pozostanie czysty i świeży. 

Zobacz także prześcieradła 190x90

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Prześcieradła 180x90 dla dzieci

Zdrowy i spokojny sen dziecka to jedna z podstawowych potrzeb fizjologicznych bez których młody człowiek nie jest w stanie funkcjonować. Aby zapewnić dziecku jak najlepsze warunki odpoczynku, należy wyposażyć jego łóżko w wygodne i niezbędne elementy. Jednym z podstawowych produktów bez którego trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek sypialnie jest prześcieradło. Odgrywa ono niebagatelną rolę w dziecięcych łóżkach, ponieważ spełnia wiele funkcji, które zapewniają najmłodszym właściwy odpoczynek tak niezbędny do prawidłowego rozwoju.

Prześcieradła dla dzieci 180x90 skutecznie chronią materac przed wszelkimi zabrudzeniami. W naszej ofercie oprócz wersji klasycznej wykonanej z jerseyu lub frotte znajdziecie Państwo prześcieradła nieprzepuszczające cieczy. Spodnia strona prześcieradła została pokryta warstwą nieprzemakalnego materiału PU, co stanowi skuteczną ochronę materaca przed zalaniem wszelkiego rodzajami płynami takimi jak mleko, mocz czy pot. Jest to doskonała bariera chroniąca przed zabrudzeniem i rozwojem szkodliwych mikroorganizmów w tym roztoczy, pleśni i grzybów. Ochrona ta skutecznie wydłuża żywotność materaca, a także chroni zdrowie naszych dzieci, dlatego oferowane przez nas prześcieradła są bezpieczne nawet dla najdelikatniejszej dziecięcej skóry w tym dla osób borykających się z alergią.

Delikatne i miękkie prześcieradła 180x90 

Ochronna membrana PU wykonana jest z najlepszej jakości materiałów, co jest zatwierdzone certyfikatem Oko-Tex Standard. Certyfikat ten potwierdza, że produkt jest bezpieczny dla człowieka i środowiska i był restrykcyjnie kontrolowany na wszystkich etapach produkcji. 

Prześcieradło 180x90 jest dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i można dobrać je tak, aby pasowały do pościeli i wystroju wnętrza. Dodatkowo kolory są bardzo trwałe i odporne na częste użytkowanie i pranie. 

Frotte i jersey to materiały bardzo delikatne i miękkie, ale jednocześnie wytrzymałe i rozciągliwe. Prześcieradło z gumką 180x90 pasuje do większości dziecięcych łóżek, a jego gęsty materiał sprawia, że jest bardzo dobrze utrzymuje ciepło, dlatego świetnie sprawdza się w okresach jesienno-zimowych. Wszyta gumka zapobiega zsuwaniu się prześcieradła. 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl