Materac 140x70 

Materace 140x70 są stworzone przede wszystkim dla dzieci. Są to standardowe rozmiary dopasowane do łóżeczek dziecięcych. Materiał z jakiego jest wykonany materac dziecięcy 140x70 nie może być ani za twardy, ani zbyt miękki. Powinien za to idealnie dostosować się do ciężaru dziecka. Materac 140x70 powinien być antypotowy, antyodleżynowy i sprężysty. Materace dziecięce 140x70 możemy łatwo utrzymać w czystości, będą nas służyły przez wiele lat. Sprawdź naszą ofertę na dziecięce materace 140x70.

Zobacz także materace 140x80

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Materace 140x70 dla dzieci

Materace 140x70 to produkty stworzone z myślą o dzieciach. Są to standardowe wymiary pasujące do dziecięcych łóżeczek.

Decydując się na materac 140x70 mają Państwo do wyboru różne stopnie twardości oraz wypełnienie. Posiadamy materace piankowe, lateksowe, gryczane, kokosowy i podstawowe sprężynowe. Wybierając materac należy pamiętać, że będzie on służył dziecku codziennie przez większą część doby, ponieważ dzieci spędzają w łóżku więcej czasu niż dorośli. Z tego względu materac powinien być tak dobrany, aby zapewnił dziecku zdrowy sen i odpowiedni wypoczynek.

Materace 140x70 dostępne na sarenka.eu to produkty zaprojektowane z myślą o zapewnieniu największego komfortu użytkownikowi. Wybierając nasze produkty Państwa dzieci będą się cieszyły niczym niezakłóconym snem przez długi czas.

Materace dla dzieci 140x70 z naszej oferty pomagają zachować odpowiednią postawę ciała oraz wspomagają leczenie wad kręgosłupa. Każdy oferowany przez nas materac jest odpowiednio sprawdzany już na etapie produkcji, dlatego mają Państwo pewność, że są to materace innowacyjne najwyższej klasy i jakości. Materiały, z których wykonane są materace, są bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. Bez przeszkód mogą być użytkowane przez alergików, ponieważ nie zaostrzają reakcji uczuleniowych, nie odparzają i nie powodują podrażnień. Niektóre z dostępnych rodzajów materacy wykazują właściwości lecznicze, antypotowe i antyodleżynowe. 

 Każdy materac dla dzieci 140x70 posiada dodatkową ochronę w postaci pokrowca z serii SILVERLINE. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania pokrowce z serii SILVERLINE wykazują lepszą regulację wilgotności niż inne pokrowce bawełniane. Tkanina SILVER hamuje dostęp oraz zmniejsza rozwój szkodliwych pasożytów i bakterii na powierzchni materaca. 
Oprócz właściwości antybakteryjnych tkanina chroni także pokrowiec materaca przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów.

Materace z asortymentu sarenka.eu wykazują się dużą trwałością, a ich zakup staje się inwestycją na lata. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Wszystko to podyktowane jest troską o zdrowy i spokojny sen Państwa dzieci. 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl