Pokrowce na materace 

Pokrowiec na materac to najbardziej narażona część materaca. Plamy i uszkodzenia powstałe w wyniku użytkowania wyglądają nieestetycznie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów proponujemy wysokiej klasy pokrowce wykonane z wysokiej klasy dzianin.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Wysokiej jakości pokrowce na materace

Niemal każde łóżko wyposażone jest w materac, z którego korzystamy codziennie przez kilka godzin. Ciągłe użytkowanie niejednokrotnie powoduje, że ulega on zniszczeniu, poplamieniu lub rozerwaniu, brzydko pachnie i jest siedliskiem wielu bakterii i grzybów. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów, oferujemy Państwu pokrowce na materace, które chronią łóżka przed wszelkimi rodzajami uszkodzeń chemicznych i mechanicznych, skutecznie przedłużając żywotność każdego materaca. 

Pokrowce wykonane są z miłych i delikatnych w dotyku materiałów odpornych na ścieranie i długo zachowujących swój pierwotny wygląd. Doskonale hamują rozwój szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów takich jak bakterie i grzyby, dlatego wszystkie oferowane przez nas pokrowce na materace stanowią doskonały wybór dla alergików, zapewniając im zdrowy i spokojny sen.

Wybierz odpowiedni pokrowiec na materac dla siebie

Pokrowiec na materac to produkt bardzo higieniczny. Dzięki wszytym suwakom i gumkom łatwo go zdjąć i uprać w pralce. Dodatkowo jest bardzo odporny na częste pranie i wysokie temperatury – można go prać w 60 stopniach. Temperatura ta skutecznie zabija większość rozwijających się bakterii oraz pomoże zniwelować nieprzyjemne zapachy. Niewątpliwą zaletą jest także to, że materiały użyte do produkcji pokrowców nie elektryzują się, co skutecznie niweluje osadzanie sią na ich kurzu.

Pokrowce na materac to produkty praktyczny i bardzo przydatny zarówno w sypialni dziecka jak i osób dorosłych. Każdy pokrowiec oferowany przez naszą stronę posiada specjalne właściwości gwarantujące długi, zdrowy i niczym nieprzerwany odpoczynek. Używając pokrowca prześcieradło nie jest już konieczne. Śpiąc na samym pokrowcu możemy wykorzystać cały jego potencjał. Korzystne dla naszego ciała właściwości oferowanych przez pokrowiec to nie tylko przyjemność dla skóry, ale także poprawa samopoczucia. Nasze pokrowce skutecznie odprowadzają wilgoć, są przewiewne, elastyczne, bardzo lekkie oraz wykazują się bardzo dobrą zdolnością zatrzymywania ciepła. Posiadają atesty oraz certyfikat Oeko-Tex Standard 100 gwarantujący bezpieczeństwo i komfort użytkowania. 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl