Moon 

Meble dziecięce Moon to wyjątkowa kolekcja łóżeczek dziecięcych charakteryzujących się bardzo czystą, prostą i nowoczesną formą.

Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa sekwencja otworów zastosowana w łóżeczkach, która nadaje im bardzo świeży i ciekawy charakter. Do łóżeczek 120x60 cm i 140x70 cm można dołączyć komodę (ale może być również używana jako samodzielny mebel) szufladę, barierkę. Blat komody pełni jednocześnie funkcję przewijaka.

Niewątpliwym plusem jest możliwość zdjęcia boku w łóżeczkach – takie rozwiązanie jest korzystne przede wszystkim ze względów finansowych. Łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Im maluch większy, tym bardziej obniżamy materac. A gdy potrafi już chodzić, zdemontowany bok zamienia łóżeczko w pierwsze łóżko. Maluch może wtedy samodzielnie z niego korzystać.

 

Sposób wykonania

Wszystkie meble oraz użyte do ich produkcji materiały są przebadane i atestowane. Meble są wykonane z lakierowanej płyty MDF. Szuflady w komodzie wyposażone w hamulce zapobiegające trzaskaniu. Meble podsiadają atest bezpiecznego użytkowania przez dzieci.

Zobacz wszystkie kolekcje mebli

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Meble dla dzieci Pinio Moon

Pinio Moon to proste i klasyczne meble w stonowanych kolorach, które bez wątpienia nadadzą uroku i stylu wszystkim dziecięcym wnętrzom. Uniwersalne odcienie bieli i szarości sprawdzą się nie tylko w pokoju niemowlęcia, ale także nastolatka. Meble dla dzieci Pinio Moon to nowoczesna, prosta i czysta forma charakteryzująca się ciekawymi rozwiązaniami.

Designerskie pomysły, jakim są zaokrąglone otwory imitujące szczebelki, przyciągają wzrok i sprawiają, że wnętrze wyposażone w meble Pinio Moon są niepowtarzalne i zachwycające. 

Z myślą o najmłodszych kolekcja Pinio Moon oferuje meble rosnące razem z Twoim dzieckiem. Łóżeczko nadaje się dla dzieci już od pierwszych dni życia i może mu towarzyszyć do ok. 6 lat. Dzięki demontowalnym bokom łóżka, nada się ono dla dzieci starszych, już samodzielnych, a możliwość regulacji poziomu położenia materaca zapewnia dziecku najwyższe bezpieczeństwo i dopasowuje się do aktualnych potrzeb. Rozwiązanie to sprawia, że nie trzeba kupować nowego łóżka, kiedy dziecko trochę podrośnie. Mebelki Pinio Moon to także nowoczesna komoda i szafa, charakteryzujące się duża pojemnością. Bez problemu pomieszczą Państwo wszystko, co potrzebne przy opiece nad maluchem. Szafa i komoda to także świetne miejsce na zabawki, a w późniejszym wieku także na książki i inne dziecięce skarby. 

Nowoczesne i niepowtarzalne meble Pinio Moon

Wszystkie meble Pinio Moon posiadają wysokiej jakości prowadnice z hamulcem i samodotykiem oraz, w przypadku szafy, zawiasy cichego zamykania. Rozwiązanie to sprawia, że meble mogą być użytkowane nawet podczas snu dziecka bez obawy wybudzenia.

Meble Pinio Moon wykonane zostały w trosce o zdrowie i wygodę dzieci. Do produkcji wykorzystano wyselekcjonowane materiały. Trwała, lakierowana płyta MDF została pomalowana atestowanymi i sprawdzonymi farbami wodnymi, które są bezpieczne dla małego dziecka i nie emitują szkodliwych substancji. Biały kolor sprawia, że pasują zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki. Wraz z odpowiednio dobranymi dekoracjami meble Pinio Moon tworzą przytulne i jedyne w swoim rodzaju wnętrza.

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl