Materac 180x90 

Mamy w swojej ofercie najlepszy materac 180x90. Aby zapobiec wadom postawy i zagwarantować dziecku bezpieczny sen warto kupić odpowiedni materac 180x90. Zdrowie naszych pociech jest bezcenne, a także ich radość, zadowolenie i wyspanie. Materace dziecięce 180x90 zostały stworzone z myślą o naszych pociechach, które podczas snu i odpoczynku na łóżku pragną wyprostowania kręgosłupa i jego odpoczynku. Sprawdź jaką szeroką gamę materaców 180x90 dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zobacz także materace 190x80

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Materace 180x90 dla Twojego dziecka

Materac to najważniejszy element wyposażenia każdego łóżka, dlatego też przygotowując dziecięcą sypialnię należy wybrać go tak, aby przyczynił się do prawidłowego rozwoju dziecka i zapewnił mu spokojny sen i odpowiednią regenerację. 

Dziecko spędza w łóżku zdecydowanie więcej czasu niż osoba dorosła, dlatego wybór właściwego materaca jest tak istotny. Dobrze dobrany odciąża delikatny kręgosłup dziecka, obniża napięcie mięśniowe oraz skutecznie zapobiega wielu schorzeniom, deformacjom oraz wadom postawy – jest zatem niebagatelną inwestycją w zdrowy rozwój naszych pociech. Właściwe podparcie dla rozwijającego się kręgosłupa, idealne dopasowanie się do kształtu ciała i pozycji przyjmowanej przez dziecko oraz odpowiednie wypełnienie to kryteria, które powinny wyróżniać dobrze dobrany materac. 

Materac z najwyższej jakości materiału

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór materacy pasujących rozmiarowo do łóżek dziecięcych i młodzieżowych, które zapewnią odpowiednie warunki do rozwoju prawidłowej postawy ciała. Każdy oferowany przez nas materac 180x90 posiada certyfikat eco5 oraz atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Jako produkt spełniający wszelkie wymogi sanitarne materac 180x90 dla dziecka jest w pełni bezpieczny i komfortowy w użytkowaniu. Dodatkowo dbając o naszych najmłodszych klientów materace 180x90 są wykonane ze starannie dobranych materiałów niepowodujących podrażnień, oparzeń i reakcji uczuleniowych, co czyni je odpowiednimi produktami nawet dla najbardziej wymagającej skóry alergików. Każdy materac 180x90 dziecięcy jest wyposażony w pokrowiec z serii SILVER LINE, który stanowi doskonałą barierę dla rozwoju roztoczy. Wiele z naszych materacy wykazuje także właściwości lecznicze, antypotowe, antyodleżynowe. Szeroka gama materiałów i rozmiarów sprawia, że oferowane przez nas produkty wykazują wysoką trwałość w użytkowaniu, a ich zakup staje się doskonałą inwestycją na lata. Wszystko to gwarantuje, że Twoje dziecko jest otoczone najwyższą troską i zasypia w bezpiecznej pościeli. 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl