Materac 160x80 

Materac 160x80 to wersja dla dzieci, które mają nieco większe łóżka, potrzebujące więcej przestrzenni na sen i zabawę. Nasza oferta materaców dziecięcych 160x80 obejmuje materace wykonane z lateksu, pianki, sprężyny i innych materiałów najwyższej jakości. Wszystkie wyroby są zabezpieczone pokrowcem, aby dłużej służyć dziecku i przynieść spokój rodzicom. Materace dla dziecka to wygoda i komfort użytkowania. Wybierz właściwy dziecięcy materac 160x80 i zapewnij swojemu dziecku właściwe warunki rozwoju.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Doskonałe materace 160x80 dla Twojego dziecka

Decydując się na zakup materaca, musimy mieć świadomość, że to element wyposażenia, z którym dziecko podczas pobytu w łóżku ma ciągłą styczność, dlatego jest to produkt, który musi spełniać wszystkie normy i przejść restrykcyjne kontrole dopuszczające go do użytku i kontaktu z delikatną dziecięcą skórą. 

Materac 160x80 dla dziecka oferowany przez nasz sklep posiada wszelkie konieczne certyfikaty i atesty. Jest zatem produktem w pełni bezpiecznym i zupełnie nieszkodliwym. Dzięki specjalnej powłoce materac lateksowy 160x80 to doskonały wybór dla dorastających maluchów. Jego powierzchnia sprawia, że idealnie nadaje się do łóżek dorastających dzieci, które potrzebując więcej przestrzeni do snu i zabawy, a lateksowe wypełnienie czyni go odpornym na odkształcenia, trwałym i higienicznym produktem.

Lateks sprawia, że materac 160x80 idealnie dopasowuje się do dziecięcego ciała, skutecznie utrzymując jego kręgosłup w odpowiedniej pozycji. Dzięki temu mięśnie malucha są rozluźnione, a krew może swobodnie przepływać. Stanowi to bardzo ważny czynnik przy rozwoju prawidłowej postawy ciała każdego dziecka. 

Wysokiej jakości materace dla Twojego dziecka

Oferowane przez nas materace 160x80 dziecięce są wykonane nie tylko z lateksu, ale także z pianki, korzystnie wpływającej na zdrowie łuski gryczanej, maty kokosowej i wielu innych bezpiecznych tworzyw, które pozytywnie wpływają na sen i zdrowie najmłodszych użytkowników. 

Dbając o bezpieczeństwo i komfort dziecięcych konsumentów oferujemy państwu materace niepowodujących odparzeń, podrażnień i reakcji uczuleniowych, co sprawia że są to produkty najwyższej klasy, spełniające wymagania najbardziej wrażliwej skóry alergików. 

Każdy materac 160x80 dziecięcy posiada dodatkową ochronę w postaci pokrowca z serii SILVER LINE, który stanowi skuteczną ochronę przed rozwojem bakterii i roztoczy, a także przed wszelkimi zabrudzeniami. Oferowane przez nas materace wykazują wysoką trwałość, a ich zakup staje się inwestycją na lata. Wszystko to podyktowane troską, by Twoja pociecha zasypiała w bezpiecznej pościeli. 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl