Materac 200x90 

Materac 200x90 dla dziecka to długi materac o odpowiedniej szerokości dla dzieci w wieku szkolnym, które podczas snu potrzebują przestrzeni gwarantującej im spokojny sen. Większość materaców dziecięcych 200x90 z naszej oferty posiada właściwości paroprzepuszczalne, co jest bardzo przydatne zwłaszcza o okresie letnim. Każdemu rodzicu zależy na tym, aby jego dziecko utrzymywało prawidłową postawę, nawet podczas snu, co daje materac 200x90 z wysokiej jakości pianki, sprężyn i lateksu. Wybierz odpowiedni materiał i zadbaj o zdrowy sen swojej pociechy.

Zobacz także materace 200x100

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Materac to najważniejszy element łóżka naszego dziecka. To w nim spędza ono dużą część czasu – nie tylko w czasie snu lub relaksu, ale także podczas zabawy. Warto byłoby więc zadbać o to, aby pozyskać produkt nie tylko charakteryzujący się dużymi wymiarami, ale także będący odpowiednio funkcjonalny. A więc taki, który zapewni naszej pociesze najwyższe poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Wszystkie te cechy spełniają materace 200x90 dostępne w sklepie Sarenka

Materac dla dzieci 200x90 w sklepie Sarenka

Chcąc pozyskać wysokiej jakości materac 200x90, warto postawić na sprawdzone marki, takie jak sklep internetowy sarenka.eu

W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy produkty, które mogą okazać się doskonałym wyborem dla dziecka. Satysfakcjonujące wymiary sprawią, że będzie ono miało odpowiednio dużą ilość miejsca na sen i wypoczynek w dowolnej pozycji. Z kolei dobrej jakości materiały oraz wypełnienie (między innymi lateks, pianka, czy nawet mata kokosowa) wiążą się z odczuciami wygody i komfortu. 

Proponowane przez nas materace posiadają ważne certyfikaty. Należy do nich między innymi Oeko-Tex Standard 100, który oznacza, że dany towar jest wolny od wszelkich substancji szkodzących zdrowiu. Dostępne w sklepie Sarenka produkty są więc w pełni bezpieczne i nieszkodliwe. Między innymi nie powodują żadnych podrażnień oraz nie wywołują reakcji alergicznych. 

Jakby tego było mało, każdy materac dla dzieci 200x90 posiada pokrowiec z serii SilverLine. Wiążą się z nim pewne korzyści, takie jak:

  • Wchłanianie i odparowanie wilgoci.
  • Ochrona przed zabrudzeniami.
  • Ochrona przed rozwojem drobnoustrojów, takich jak roztocza czy bakterie. 

Nasza oferta

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Posiadamy bogatą i zróżnicowaną (między innymi ze względu na: grubość materaca, gęstość pianki, czy rodzaj użytego wypełnienia) ofertę materaców dla dzieci. 

Szeroki i zróżnicowany wybór asortymentu – wraz z dużą rozbieżnością cen – sprawiają, że każdy powinien być w stanie znaleźć materac 200x90, który będzie najlepiej dopasowany do jego zindywidualizowanych wymagań. 

 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl