Materac 190x90 

Materac 190x90 dla dzieci zostały stworzone dla wieku od późnego łóżeczkowego do późnego szkolnego. Posiadamy wiele rodzajów materaców dziecięcych 190x90, które mają przebadane i potwierdzone atesty jakości, a także najwyższej jakości skład, aby profesjonalnie zadbać o wypoczynek naszych pociech. Twoje dziecko podziękuje Ci za wybór materaca 190x90, sprawdź koniecznie naszą ofertę materaców.

Zobacz także materace 200x80

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Materace 190x90 dla Twojego dziecka

Materac to najważniejszy element wyposażenia każdego łóżka, dlatego też przygotowując sypialnię dla nastolatka należy wybrać go tak, aby przyczynił się do jego prawidłowego rozwoju i zapewnił mu spokojny sen i odpowiednią regenerację. 

Dziecko spędza w łóżku zdecydowanie więcej czasu niż osoba dorosła, dlatego wybór właściwego materaca jest tak istotny. Dobrze dobrany odciąża wciąż rozwijający się kręgosłup, obniża napięcie mięśniowe oraz skutecznie zapobiega wielu schorzeniom, deformacjom oraz wadom postawy – jest zatem niebagatelną inwestycją w zdrowy rozwój naszych pociech. Właściwe podparcie dla młodego kręgosłupa, idealne dopasowanie się do kształtu ciała i pozycji przyjmowanej przez leżącego oraz odpowiednie wypełnienie to kryteria, które powinny wyróżniać dobrze dobrany materac. 

Certyfikowane i nieprzemakalne materace 190x90

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór materacy pasujących rozmiarowo do łóżek dziecięcych i młodzieżowych, które zapewnią odpowiednie warunki do rozwoju prawidłowej postawy ciała. Każdy oferowany przez nas materac 190x90 dziecięcy posiada certyfikat eco5 oraz atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Jako produkt spełniający wszelkie wymogi sanitarne materac 190x90 dla dziecka są w pełni bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Dbając o bezpieczeństwo i komfort dorastających konsumentów oferujemy państwu materace niepowodujące odparzeń, podrażnień i reakcji uczuleniowych, co sprawia że są to produkty najwyższej klasy, spełniające wymagania najbardziej wrażliwej skóry alergików. Wiele z naszych materacy wykazuje także właściwości lecznicze, antypotowe, antyodleżynowe.

Każdy materac 190x90 dziecięcy posiada dodatkową ochronę w postaci pokrowca z serii SILVER LINE, który stanowi skuteczną barierę przed rozwojem bakterii i roztoczy, a także przed wszelkimi zabrudzeniami. Oferowane przez nas materace wykazują wysoką trwałość, a ich zakup staje się inwestycją na lata. Wszystko to podyktowane troską, by Twoja pociecha zasypiała w bezpiecznej pościeli. Kupując nasze produkty macie Państwo pewność najwyższej jakości i bezpieczeństwa. 


Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl