Materac 160x90 

Materac 160x90 jest zaprojektowany z myślą o nieco większych maluszkach powyżej 2 roku życia. Wszystkie materace dziecięce 160x90 gwarantują doskonałe podparcie kręgosłupa dziecka, dbają o jego zrównoważony rozwój, pozwalają na spokojny sen i bezpieczną zabawę. Każdy materac 160x90 jest stworzony z myślą o naszych urwisach, które są w tym wieku bardzo ruchliwe i nie potrafią uleżeć w spokoju nawet przez chwilę. Materace 160x90 dają bezpieczną pozycję spania i nie powodują porannego bólu szyi czy karku u malucha.

Zobacz także materace 170x80

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Trudno wyobrazić sobie wygodne i kompletne łóżko bez materaca. Wybierając odpowiednie wyposażenie dziecięcego łóżka musimy dołożyć wszelkich starań, aby nasz wybór był jak najlepszy dla dorastającego człowieka. Wybór ten będzie procentował w następnych latach, ponieważ to jak dziecko śpi i wypoczywa w młodości rzutuje na stan jego kości i mięśni w dorosłym życiu.

Materace bezpieczne dla zdrowia dziecka

Aby zapobiec deformacjom i skrzywieniom rozwijającego się dziecięcego kręgosłupa materac powinien być odpowiednio dopasowany, dlatego nie może być za twardy, ale także nie można decydować się na za miękki, żeby nie doprowadzić do zapadania się materacu pod wpływem ciężaru. Odpowiednio dobrany materac dopasowuje się do ciała dziecka odciążając kręgosłup, obniża napięcie mięśniowe nie powodując ich nadmiernego i niepożądanego napięcia. Właściwe podparcie kręgosłupa, idealne dopasowanie do pozycji przyjmowanej przez leżącego oraz bezpieczne wypełnienie to cechy wyróżniające dobrze dobrany materac. Należy mieć także na uwadze, że materace już wcześniej przez kogoś używane i przekazywane na przykład po starszym rodzeństwie mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Materace te są już zużyte i dopasowane do innej postawy ciała, dlatego nie będą spełniać swoich zadań w należyty sposób. 

Na sarenka.eu znajdziecie Państwo szeroki wybór materacy dziecięcych i młodzieżowych. Materace 160x90 pasują do standardowych łóżek i zapewniają odpowiednie warunki dla wygodnego i zdrowego snu. Każdy oferowany przez nas materac dla dzieci 160x90 jest odpowiednio sprawdzony i przebadany, tym samym spełniając najbardziej restrykcyjne wymogi dopuszczające go do sprzedaży i użytku. Materace 160x90 posiadają certyfikat eco5 oraz atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – to najwyższe rekomendacja bezpieczeństwa i wygody.

Komfortowe i trwałe materace 160x90

Dbając o zdrowie i komfort naszych najmłodszych klientów oferujemy nie tylko materace klasyczne, ale także lecznicze jak na przykład materace gryczane przyczyniające się między innymi do wzmocnienia układu odpornościowego. 

Materace do łóżka 160x90 wykazuje się dużą trwałością, a ich zakup to inwestycja na lata. Dodatkowo każdy materac dla dziecka 160x90 posiada ochronę w postaci pokrowca, który stanowi doskonałą barierę przed zabrudzeniami, a także przed rozwojem roztoczy i grzybów. 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl