Biurka FUN DESK 

Biurka FUN DESK to propozycja biurek rosnących dla dzieci i młodzieży. Krzesełka i biurka wyposażone w mechanizmy regulacji, zapewniają odpowiednią postawę dziecka podczas nauki.

Zobacz wszystkie nasze Biurka rosnące

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Biurka dziecięce Fun Desk

Biurka Fun Desk to meble przeznaczony dla tych, którzy cenią sobie jakość oraz najlepsze rozwiązania technologiczne. Biurka dziecięce Fun Desk to meble rosnące z Twoim dzieckiem. Dzięki specjalnym innowacyjnym rozwiązaniom wysokość biurka, a także dołączonego do zestawu krzesła można dostosować do wzrostu i postawy dziecka. Oznacza to, że biurko rośnie wraz z uczniem i nie trzeba go co chwila wymieniać na nowe. Jest to mebel, który bez wątpienia udekoruje dziecięcy pokój na wiele lat. 

Biura dla dzieci Fun Desk posiadają wiele innych dodatkowych zalet. Ich ergonomiczny balat można bez przeszkód dostosować do preferencji użytkownika. Dzięki specjalnemu mechanizmowi część blatu można pochylić nawet do 60 stopni. Oznacza to, że będzie to wygodne miejsce do pisania, czytania czy malowania. Dzięki odpowiedniemu nachyleniu, dziecko w naturalny sposób siedzi prosto, nie pochyla głowy tym samym nie napina niepotrzebnie mięśni szyi czy pleców. Jest to bardzo ważne, gdyż nawyk utrzymywania naturalnie prostej pozycji sprawia, że dziecko wyrabia w sobie umiejętność prawidłowego siedzenia, a to z kolei w dużym stopniu przyczynia się do utrzymania zdrowego i prostego kręgosłupa oraz zapobiega bólom pleców i głowy. 

Nieruchoma część biurka może być wykorzystana jako przestrzeń użytkowa dla innych elementów. Dodatkowo zamontowana nadstawka zwiększa przestrzeń roboczą i może służyć jako miejsce przechowywania książek i zeszytów.

Ergonomiczne biurka dla dzieci Fun Desk

Kolejną zaletą biurka Fun Desk jest zamontowana wysuwana szuflada, w której pomieści się wiele przedmiotów biurowych niezbędnych w codziennym użytkowaniu. Blat biura jest pokryty specjalną powłoką antyrefleksyjną, która chroni oczy przed odbijaniem się światła i zmęczeniem. Zamontowane kółka zapewniają mobilność biurka i możliwość przemieszczenia go w dowolnym momencie użytkowania. 

Biurka Fun Desk zostały stworzone z myślą o młodszych jak i starszych dzieciach. Dzięki swojej innowacyjności zapewniają przyjazne i komfortowe warunki do nauki. 

Ponadto biurka są wyposażone w zaokrąglone krawędzie, które niwelują ryzyko wypadku i uszkodzenia ciała. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne warianty kolorystyczne świetnie pasujące do dziecięcych i młodzieżowych wnętrz. 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl