Meble Bellamy

Meble marki Bellamy są produkowane w Fabryce Mebli Liwex, która specjalizuje się w produkcji mebli dziecięcych i młodzieżowych od 29 lat. Użytkownikami naszych mebli poczynając od kołysek aż po pokoiki są niemowlaki i dzieci z Europy Zachodniej. Na rynku polskim w sukcesem zadebiutowaliśmy w 2005 roku autorską kolekcją mebli. Meble Bellamy to wysokiej klasy meble, które w wygodny sposób pozwalają rodzicom urządzić dziecku jego pierwszy świat. Małą planetę, którą jest bezpieczny, przytulny a zarazem funkcjonalny pokoik.

Bellamy to firma ciesząca się uznaniem rodziców i dzieci z niemal z całej Europy. Na polskim rynku działa z powodzeniem od 2005 roku, stale udoskonalając i poszerzając asortyment, aby zadowolić wszystkich wymagających klientów. 

Meble dla dzieci Bellamy - zadbaj o komfort dziecka

Meble Bellamy to produkty tworzone przede wszystkim z myślą o dzieciach i ich potrzebach. W szerokim asortymencie znajdą Państwo mebelki, które towarzyszyć będą waszym pociechom już od pierwszych dni życia. Niektóre modele posłużą nawet przez wiele lat, ponieważ rosną razem z dzieckiem i można je dowolnie modyfikować. Daje to możliwość oszczędności czasu i pieniędzy, potrzebnych do zakupu i wymiany starego umeblowania. Meble dla niemowlaka są bardzo funkcjonalne i wielozadaniowe. Niektóre z nich odpowiednio dostosowane można przeznaczyć do kilku czynności, dzięki czemu oszczędzają wiele miejsca i świetnie nadają się do małych dziecięcych pokoików. 

Bellamy  meble pamięta o wszystkich pociechach. Oprócz produktów dla niemowląt nasz sklep oferuje także uniwersalne meble Bellamy dla starszych dzieci, a nawet nastolatków. Proste formy, stonowane kolory, ergonomiczne bryły sprawią, że meble dziecięce Bellamy świetnie wkomponują się w wystrój każdego pokoju. Pojemność i wytrzymałość sprawdzą się podczas nauki i zabawy, a odpowiednie ozdoby i detale nadadzą szyku niejednej aranżacji. 

Meble Bellamy projektowane są z myślą o komforcie dzieci i rodziców i powstają z najlepszych materiałów zapewniających bezpieczeństwo i swobodę użytkowania.  Drewno sosnowe, z którego tworzone są niektóre elementy oraz całe meble Bellamy, jest lekkie, nie uczula i nie podrażnia delikatnej dziecięcej skóry. Podobne zalety przedstawia wytrzymała i odporna na zniszczenia płyta MDF. Większość mebelków wykończona jest specjalnie wyselekcjonowaną farbą odporną na wszelkiego rodzaju działania cieczy (woda, oliwka, detergenty) oraz doskonale chroni meble przed zarysowaniami powstającymi w skutek codziennego użytkowania. Farba nie jest toksyczna, nie emituje szkodliwych substancji, spełnia wszystkie wymagania sanitarne i posiada wszelkie certyfikaty poświadczające jej bezpieczeństwo.  

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 78 elementów

Projekt i realizacja: wiwi