Meble Bellamy Marylou 

Klasyczne i eleganckie Meble Bellamy Marylou 

o świeżym i delikatnym wyglądzie. Kolekcja utrzymana jest w jasnej stylistyce uszlachetniona pięknymi, srebrnymi uchwytami.


Kolekcja wykonana jest z wysokiej jakości płyty MDF lakierowanej na biało oraz płyty meblowej. 
Aby zwiększyć bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania komoda, regał i szafa wyposażone są w bezpieczne oraz niezawodne prowadnice marki Häfele, z system domykającym.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Eleganckie meble Bellamy Marylou

Meble Bellamy Marylou to klasyczna i elegancka kolekcja mebli przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Stonowane kolory w odcieniach szarości i bieli uzupełnione subtelnymi, srebrnymi dodatkami doskonale dopełnią wnętrza pokoju zarówno noworodka jak i nastolatka, a ich prosty, a jednocześnie praktyczny styl sprawi, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe i przytulne. 

W swojej ofercie posiadamy meble przeznaczone zarówno dla dzieci małych jak i uczniów. Urządzając pokój maluszka warto dobrać meble tak, aby wyposażenie było kompletne, dlatego w kolekcji Bellamy Marylou znajdziesz łóżeczka o różnej wielkości i długości. Ich zaletą jest możliwość przekształcenia w tapczanik oraz klasyczne łóżko. Możliwość ta sprawia, że mebel służy dziecku przez długie lata i rośnie razem z nim – od niemowlęcia aż do ucznia. Dodatkowo kolekcja uzupełniona jest o pojemne szafy, półki i skrzynie, które pozwolą na pomieszczenie wszystkich niezbędnych przedmiotów oraz zabawek dziecka. Dla dzieci starszych kolekcja dedykuje ergonomiczne biurka i regały na książki, które są niezbędne w wieku szkolnym. 

Meble dziecięce Marylou - postaw na minimalizm

Meble dziecięce Marylou to skandynawska estetyka i minimalizm.  Naturalne surowce wykorzystane przy produkcji kolekcji Bellamy Marylou sprawiają, że produkty te są eleganckie i bezpieczne.  Płyty MDF zostały pokryte najwyższej jakości farbami włoskiego producenta. Farby zostały przebadane oraz posiadają wszelkie wymagane certyfikaty oraz spełniają normę Chemical Resistances UNI EN 12720. Oznacza to, że nadają się do dziecięcych pokojów. Mogą z nich również bezpiecznie korzystać dzieci ze stwierdzoną alergią. Ponadto farby te nie żółkną z biegiem czasu i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Meble Bellamy Marylou nie wymagają także żadnej specjalnej konserwacji. Zaokrąglone krawędzie dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo dzieci i niwelują urazy. 

Meble Marylou są wyposażone w cicho domykające się prowadnice firmy Häfele, jest to niezawodny system najwyższej klasy. 

Decydując się na meble z kolekcji Bellamy Marylou mają państwo gwarancję najlepszego wyboru. 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl