Meble Bellamy Fino 

Meble Fino Bellamy  - bezpieczne meble dla dziecka

Meble dziecięce Fino Bellamy  wykonane są z drewna oraz płyty meblowej w kolorze białym, a także z wysokiej jakości płyty MDF lakierowanej także na biało bezpieczną farbą. Cała kolekcja jest ozdobiona delikatnymi frezami, które dodają meblom lekkości oraz naturalnego wyglądu. Stylowe zaokrąglenia tworzą subtelny efekt wizualny i nadają meblom niezwykle świeżego charakteru.

Meble Fino wykonanie

Wykorzystane został wysokiej jakości płyty MDF polakierowane na biało bezpieczną dla dzieci farbą. Drewna i płyty meblowe również zostały zaprojektowane w kolorze białym przy użyciu tej samej farby. Kolekcja jest zdobiona licznymi frezami, dzięki którym mają świeży i naturalny wygląd.

Kolekcja jest laureatem prestiżowego konkursu z branży meblarskiej – Diament Meblarstwa 2012. 

Meble Bellamy Fino to dekoracyjny design ze stylowymi zaokrągleniami tworzący subtelny efekt wizualny. Kolekcja jest laureatem prestiżowego konkursu z branży meblarskiej - Diament Meblarstwa 2012.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów


Meble dziecięce Bellamy Fino wykonane są z wysokiej jakości płyty MDF lakierowanej na biało bezpieczną dla dziecka farbą, drewna i płyty meblowej również w kolorze białym. Kolekcja zdobiona jest prostymi frezami, które nadają jej świeży i naturalny wygląd.

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl