Materac VentiPUR 200x90 / 90x200

919,00 złTowar na zamówienie.

Udostępnij

Materac VentiPUR to materac ze specjalnej grupy materaców VENTI.

Podaruj dziecku jednocześnie przyjemność i towar najwyższej jakości!

Materace termoelastyczne wykonane z pianki najnowszej generacji to produkty, które w pełni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednego użytkownika. Wykorzystują one piankę VISCO i nazywane są materacami z pamięcią lub też pianką „leniwą”. Ich cechą charakterystyczną jest „zapamiętywanie” położenia ciała, co widać wyraźnie tuż po wstaniu z łóżka. Struktura pianki termoelastycznej składa się z milionów otwartych, okrągłych komórek, reagujących na temperaturę ciała i punkty nacisku. Przy nacisku komórki zmieniają swoją formę, przystosowując się do kształtów Waszego ciała i podpierają tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Taka otwarta struktura komórek umożliwia również doskonały przewiew powietrza. Podczas snu, ciało może zatem ulec pełnemu rozluźnieniu, a sen staje się komfortowy jak nigdy dotąd. Osoby śpiące na materacach termoelastycznych rzadziej zmieniają  pozycję snu dzięki czemu organizm lepiej wypoczywa. Sen jest stabilny i głęboki. Warto również podkreślić, że materace termoelastyczne nie wywołują alergii i są odporne na rozwój roztoczy.

Ze względu na to, że pianka termoelastyczna nie jest sprężysta, najczęściej materace termoelastyczne wzbogacone są pianką wysokoelastyczną HR by zapewnić odpowiednie podparcie dla ciała. Takie połączenie daje gwarancje najwyższego komfortu snu. Konstrukcja materaca VentiPUR jest wsparta zatem moletowaną pianką, co oznacza, że jest on bardziej sprężysty oraz stanowi idealne podparcie ciała oraz ma podwyższoną przewiewność . Dzięki połączeniu pianki VISCO i pianki wysokoelastycznej materac VentiPUR posiada idealne właściwości. Pianka termoelastyczna odpowiada za idealne dopasowanie się do kształtu ciała.  Pod wpływem temperatury strefa komfortu VISCO zmiękcza się w miejscu styku ciała z materacem i wypełnia nierówności ciała dając optymalne podparcie śpiącemu.   

Piana VISCO o grubości 3cm stanowi strefę komfortu snu dziecka. Pianka termoelastyczna jest wyjątkowo komfortowa oraz idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. 

Zastosowanie nowoczesnej pianki wysokoelastycznej HR35 (35kg/m3) lub pianki o podwyższonej elastyczności FLEXEKO (25kg/m3), pozwoliło osiągnąć materac wyjątkowo sprężysty, wygodny i odporny na odkształcenia. Tworząc materac VentiPUR zdaliśmy sobie sprawę z tego, że użytkownikiem materaca nie są tylko dzieci ale również dorośli. Opieka nad dzieckiem wymaga bowiem tego żeby przy dziecku usiąść lub położyć się. Materac VentiPUR przeznaczony jest dla osób ważących do 70kg lub też 100kg.

 

Wybierając materace z serii Venti otrzymujesz produkty wykonane z najwyższej jakości pianki TERMOELASTYCZNEJ.

Dla nas najważniejsze jest zdrowie i wygoda Twojego dziecka!

Materac VENTIPUR występuje w dwóch wariantach pian: 

FLEXEKO – piana o podwyższonej elastyczności

Pianka FLEXEKO(N24) to wysokiej klasy piana o podwyższonej elastyczności. Pianka FLEXEKO ma gęstość 25kg/m3  jest dostosowana do produkcji dobrej klasy materaców, które można rolować do transportu i magazynowania.  Ta piana została starannie wyselekcjonowana do stworzenia materaców z serii Venti. Piana o podwyższonej elastyczności jest odporna na odkształcenia dla użytkowników o wadze nawet do 70kg.

 

FLEX-HR35 - pianka wysokoelastyczna

Pianka FLEX-HR35 to najwyższej jakości piana wysokoelastyczna w gamie materaców dla dzieci i młodzieży. Wyjątkowo odporna na odkształcenia, sprężysta i elastyczna. Duża gęstość piany (35kg/m3) pozwala użytkować materac osobom o wadze nawet do 100kg. Jej właściwości wysokoelastyczne umożliwiają rolowanie materaców do transportu i magazynowanie ich przez długi czas. Materace dziecięce i młodzieżowe oparte na pianie FLEX-HR35 to produkty premium. Materace wykonywane z tej klasy piany są wygodne i trwałe.

Materac VentiPUR w detalach.

Celem, którym kierowaliśmy się przy projektowaniu wyjątkowego materaca jakim jest VeniPUR było zapewnienie najwyższej jakości, a zarazem zaoferowanie przystępnego, spełniającego wszystkie wymagania Naszych najmłodszych produktu! Tajemnicą tej konstrukcji jest przede wszystkim zastosowanie nacinania ze najwyższej jakości 100% pianki wysokoelastycznej HR35 lub do wyboru z pianki o podwyższonej elastycznośći.

VentiFLEX SILVER.JPG

Moletowanie (nacinanie) 

Piany w materacu VentiPUR ma za zadanie wymusić cyrkulację powietrza, które jest odprowadzane na zewnątrz specjalnymi kanalikami poprzez pas WENTYLACYJNY. Mówimy wtedy, że materac jest oddychający. 

powietrze_materac_pianka_aloe.jpg

Pas wentylacyjny

Materac został wyposażony w pas WENTYLACYJNY, który zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Dzięki zastosowaniu siatki 3D powietrze swobodnie przedostaje się miedzy otoczeniem a moletowaną pianką materaca.

zoom_materac_pianka_silver.jpg

Bezpieczne zamki

Podwójne BEZPIECZNE ZAMKI błyskawiczne wszyte są dookoła materaca. Takie rozwiązanie ułatwia pranie pokrowca. Pokrowiec można rozpiąć na dwie części i wyprać tylko tą część, która wymaga odświeżenia. Zastosowanie zamków 360° ułatwia ściąganie pokrowca i dbanie o czystość materaca. Zamki chowane są w specjalnych bezpiecznych kieszonkach chroniąc dziecko przed zaczepieniem o metalowe części zamka. 

IMG_20210310_094105.png

 

Dostępne warianty pokrowców:

Równie ważnym aspektem w doborze materaca jest wybór dedykowanego do niego pokrowca. To właśnie on pozwala zapewnić właściwą, najwyższą higienę użytkowanego produktu, a nawet oferuje on dodatkowe działania m.in. prozdrowotne!

Produkt jakim jest materac VentiPUR oferowany jest w następujących pokrowcach:

      Pokrowiec SILVER pikowany owatą wentylującą to srebrna ochrona przed drobnoustrojami. Włókna ze srebrem zawarte w tym pokrowcu powodują, że materac staje się antyalergiczny. Srebro wyrównuje też elektrostatyczność powierzchni. Dzianina SILVER jest wytrzymała i nie traci swych właściwości nawet przy częstym praniu. 

materac_silver.jpg

      Pokrowiec ALOE VERA pikowany owatą wentylującą to kojąca moc wyciągu z aloesu. Jest antyalergiczny i antybakteryjny. Czynne związki roślinne pomagają w utrzymaniu prawidłowego PH 5,5 skóry. Pokrowiec ALOE VERA to świetny wybór dla wrażliwej skóry. Ekstrakt z aloesu, który został umieszczony w pokrowcu, działa kojąco na skórę.

materac_aloe.jpg

Pranie pokrowców powinno odbywać się w temperaturze nie wyższej niż 40°C .

Czas oczekiwania 3-7 dni na materac roboczych.

Produkt zaprojektowany przez firmę SARNA-PROJEKT. 

Producent Danpol.

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl