Materac VentiCOCO 180x90 / 90x180

609,00 złTowar na zamówienie.

Udostępnij

Materac VentiCOCO to materac ze specjalnej grupy materaców VENTI.

Podaruj dziecku jednocześnie przyjemność i towar najwyższej jakości!

VentiCOCO, to materace kokosowe z gwarancja]ą higienicznego i zdrowego snu. Ten materiał świetnie przepuszcza powietrze, co gwarantuje właściwą cyrkulację powietrza w trakcie snu. Dzięki temu materac ten sprawdzi się zarówno zimą, jak i latem. Włókna kokosowe nie wywołują reakcji alergicznych, a doskonale chronią przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Dlatego produkt ten jest idealny dla wszystkich alergików. Mata kokosowa nadaje materacowi twardość, co zapewnia trwałość i odporność na odkształcenia. Materac kokosowy jest najtwardszym modelem z serii Venti i został stworzony dla entuzjastów twardego i zdrowego spania. Mata kokosowa użyta do produkcji tego materaca wykonana jest z najwyższej jakości włókien kokosowych połączonych ze sobą lateksem. Pomimo twardości ten materac z kokosem zachowuje swoją elastyczność. Dzięki zastosowaniu naturalnego kokosu wyniki badań potwierdziły podwyższoną przewiewność i paroprzepuszczalność materaca kokosowego z kanałami wentylacyjnymi w piance. Taki materac może służyć latami, cały czas zapewniając komfort snu. Jest to zdecydowanie produkt dla osób, które wolą spać na materacach twardszych, ale też dla tych, którzy chcą zapobiegać powstawaniu wad postawy.

Wykorzystanie pianki wysokoelastycznej HR35 (35kg/m3) lub też pianki FLEXEKO (25kg/m3) zapewni Twojemu dziecku w pełni bezpieczne, zdrowe i ergonomiczne użytkowanie materaca przez długie lata. Materac VentiCOCO przeznaczony jest dla osób ważących w zależności od pianki, do 100kg lub 70kg.

Materac VENTICOCO występuje w dwóch wariantach pian: 

FLEXEKO – piana o podwyższonej elastyczności

Pianka FLEXEKO(N24) to wysokiej klasy piana o podwyższonej elastyczności. Pianka FLEXEKO ma gęstość 25kg/m3  jest dostosowana do produkcji dobrej klasy materaców, które można rolować do transportu i magazynowania.  Ta piana została starannie wyselekcjonowana do stworzenia materaców z serii Venti. Piana o podwyższonej elastyczności jest odporna na odkształcenia dla użytkowników o wadze nawet do 70kg.

 

FLEX-HR35 - pianka wysokoelastyczna

Pianka FLEX-HR35 to najwyższej jakości piana wysokoelastyczna w gamie materaców dla dzieci i młodzieży. Wyjątkowo odporna na odkształcenia, sprężysta i elastyczna. Duża gęstość piany (35kg/m3) pozwala użytkować materac osobom o wadze nawet do 100kg. Jej właściwości wysokoelastyczne umożliwiają rolowanie materaców do transportu i magazynowanie ich przez długi czas. Materace dziecięce i młodzieżowe oparte na pianie FLEX-HR35 to produkty premium. Materace wykonywane z tej klasy piany są wygodne i trwałe.

Dla nas najważniejsze jest zdrowie i wygoda Twojego dziecka!

VentiCOCO_silver.jpg

 

Materac VentiCOCO w detalach.

Tworząc materac VentiCOCO zdaliśmy sobie sprawę z tego, że użytkownikiem materaca nie są tylko dzieci ale również dorośli. Opieka nad dzieckiem wymaga bowiem tego żeby przy dziecku usiąść lub położyć się. Zatem wybierając materac z kokosem i pianką wysokoelastyczną masz pewność, że nie zostaną w nim zagłębienia podczas codziennego użytkowania.

Moletowanie (nacinanie) 

Piany w materacu VentiCOCO ma za zadanie wymusić prawidłową cyrkulację powietrza, które jest odprowadzane na zewnątrz specjalnymi kanalikami poprzez pas WENTYLACYJNY. Mówimy wtedy, że materac jest oddychający. Dzięki moletowaniu piany materac VentiCOCO polecany jest w szczególności osobom z nadmierną potliwością lub AZS (atopowym zapaleniem skóry).

Pas wentylacyjny

Materac został wyposażony w pas WENTYLACYJNY, który zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Dzięki zastosowaniu siatki 3D powietrze swobodnie przedostaje się miedzy otoczeniem a moletowaną pianką materaca.

Bezpieczne zamki

Podwójne BEZPIECZNE ZAMKI błyskawiczne wszyte są dookoła materaca. Takie rozwiązanie ułatwia pranie pokrowca. Pokrowiec można rozpiąć na dwie części i wyprać tylko tą część, która wymaga odświeżenia. Zastosowanie zamków 360° ułatwia ściąganie pokrowca i dbanie o czystość materaca. Zamki chowane są w specjalnych bezpiecznych kieszonkach chroniąc dziecko przed zaczepieniem o metalowe części zamka.

 

Dostępne warianty pokrowców:

Równie ważnym aspektem w doborze materaca jest wybór dedykowanego do niego pokrowca. To właśnie on pozwala zapewnić właściwą, najwyższą higienę użytkowanego produktu, a nawet oferuje on dodatkowe działania m.in. prozdrowotne!

Produkt jakim jest materac VentiCOCO oferowany jest w następujących pokrowcach:

      Pokrowiec SILVER pikowany owatą wentylującą to srebrna ochrona przed drobnoustrojami. Włókna ze srebrem zawarte w tym pokrowcu powodują, że materac staje się antyalergiczny. Srebro wyrównuje też elektrostatyczność powierzchni. Dzianina SILVER jest wytrzymała i nie traci swych właściwości nawet przy częstym praniu.

      Pokrowiec ALOE VERA pikowany owatą wentylującą to kojąca moc wyciągu z aloesu. Jest antyalergiczny i antybakteryjny. Czynne związki roślinne pomagają w utrzymaniu prawidłowego PH 5,5 skóry. Pokrowiec ALOE VERA to świetny wybór dla wrażliwej skóry. 

Pranie pokrowców powinno odbywać się w temperaturze nie wyższej niż 40°C .

Czas oczekiwania 3-7 dni na materac roboczych.

Produkt zaprojektowany przez firmę SARNA-PROJEKT. 

Producent Danpol.

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl