Materac VentiFLEX 160x70 / 70x160

519,00 złTowar na zamówienie.

Udostępnij

Materac VentiFLEX to pierwszy materac ze specjalnej grupy materaców VENTI.

Podaruj dziecku jednocześnie przyjemność i towar najwyższej jakości!

VentiFLEX, dzięki zastosowaniu nowoczesnych pianek jest to materac wyjątkowo sprężysty, wygodny i odporny na odkształcenia. Tworząc materac VentiFLEX zdaliśmy sobie sprawę z tego, że użytkownikiem materaca nie są tylko dzieci ale również dorośli. Opieka nad dzieckiem wymaga bowiem tego żeby przy dziecku usiąść lub się położyć, zatem wybierając materac z serii VENTI masz pewność, że nie zostaną w nim zagłębienia podczas codziennego użytkowania.

Materac VENTIFLEX występuje w dwóch wariantach pian: 

FLEXEKO – piana o podwyższonej elastyczności

Pianka FLEXEKO(N24) to wysokiej klasy piana o podwyższonej elastyczności. Pianka FLEXEKO ma gęstość 25kg/m3  jest dostosowana do produkcji dobrej klasy materaców, które można rolować do transportu i magazynowania.  Ta piana została starannie wyselekcjonowana do stworzenia materaców z serii Venti. Piana o podwyższonej elastyczności jest odporna na odkształcenia dla użytkowników o wadze nawet do 70kg.

 

FLEX-HR35 - pianka wysokoelastyczna

Pianka FLEX-HR35 to najwyższej jakości piana wysokoelastyczna w gamie materaców dla dzieci i młodzieży. Wyjątkowo odporna na odkształcenia, sprężysta i elastyczna. Duża gęstość piany (35kg/m3) pozwala użytkować materac osobom o wadze nawet do 100kg. Jej właściwości wysokoelastyczne umożliwiają rolowanie materaców do transportu i magazynowanie ich przez długi czas. Materace dziecięce i młodzieżowe oparte na pianie FLEX-HR35 to produkty premium. Materace wykonywane z tej klasy piany są wygodne i trwałe.

 

Kolor pian może różnić się od koloru prezentowanego na przekroju z uwagi na różną specyfikę ustawień ekranów ale również w zależności od dostawy piany na produkcji, jednakże nie ma to wpływu na parametry techniczne piany i materaca. 

Dla nas najważniejsze jest zdrowie i wygoda Twojego dziecka!

Materac VentiFLEX w detalach.

Celem, którym kierowaliśmy się przy projektowaniu wyjątkowego materaca jakim jest VeniFLEX było zapewnienie najwyższej jakości, a zarazem zaoferowanie przystępnego, spełniającego wszystkie wymagania Naszych najmłodszych produktu! Tajemnicą tej konstrukcji jest przede wszystkim zastosowanie nacinania ze najwyższej jakości 100% pianki wysokoelastycznej HR lub opcji z pianki FLEXEKO o podwyższonej elastyczności.

VentiFLEX SILVER.JPG

Moletowanie (nacinanie) 

Piany w materacu VentiFLEX ma za zadanie wymusić prawidłową cyrkulację powietrza, które jest odprowadzane na zewnątrz specjalnymi kanalikami poprzez pas WENTYLACYJNY. Mówimy wtedy, że materac jest oddychający. Dzięki moletowaniu piany materac VentiFLEX polecany jest w szczególności osobom z nadmierną potliwością lub AZS (atopowym zapaleniem skóry).

powietrze_materac_pianka_aloe.jpg

Pas wentylacyjny

Materac został wyposażony w pas WENTYLACYJNY, który zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Dzięki zastosowaniu siatki 3D powietrze swobodnie przedostaje się miedzy otoczeniem a moletowaną pianką materaca.

zoom_materac_pianka_silver.jpg

Bezpieczne zamki

Podwójne BEZPIECZNE ZAMKI błyskawiczne wszyte są dookoła materaca. Takie rozwiązanie ułatwia pranie pokrowca. Pokrowiec można rozpiąć na dwie części i wyprać tylko tą część, która wymaga odświeżenia. Zastosowanie zamków 360° ułatwia ściąganie pokrowca i dbanie o czystość materaca. Zamki chowane są w specjalnych bezpiecznych kieszonkach chroniąc dziecko przed zaczepieniem o metalowe części zamka.

IMG_20210310_094105.png

 

Dostępne warianty pokrowców:

Równie ważnym aspektem w doborze materaca jest wybór dedykowanego do niego pokrowca. To właśnie on pozwala zapewnić właściwą, najwyższą higienę użytkowanego produktu, a nawet oferuje on dodatkowe działania m.in. prozdrowotne!

Produkt jakim jest materac VentiFLEX oferowany jest w następujących pokrowcach:

      Pokrowiec SILVER pikowany owatą wentylującą to srebrna ochrona przed drobnoustrojami. Włókna ze srebrem zawarte w tym pokrowcu powodują, że materac staje się antyalergiczny. Srebro wyrównuje też elektrostatyczność powierzchni. Dzianina SILVER jest wytrzymała i nie traci swych właściwości nawet przy częstym praniu.

materac_silver.jpg

      Pokrowiec ALOE VERA pikowany owatą wentylującą to kojąca moc wyciągu z aloesu. Jest antyalergiczny i antybakteryjny. Czynne związki roślinne pomagają w utrzymaniu prawidłowego PH 5,5 skóry. Pokrowiec ALOE VERA to świetny wybór dla wrażliwej skóry.

materac_aloe.jpg

Czas oczekiwania na materac 3-7 dni roboczych.

Produkt zaprojektowany przez firmę SARNA-PROJEKT. 

Producent Danpol.

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl