Materac VentiAERO 120x60 / 60x120

399,00 złTowar na zamówienie.

Udostępnij

Materac VentiAERO to materac ze specjalnej grupy materaców VENTI.

Podaruj dziecku jednocześnie przyjemność i towar najwyższej jakości!

VentiAERO, to Materac najbardziej przewiewny z całej serii Venti. Wyjątkową wentylację osiągnęliśmy dzięki warstwy z włókien PES w macie AERO 3D, stanowiącej poduszkę powietrzną.  Powierzchnia do spania spełni oczekiwania osób najbardziej wrażliwych na przegrzanie. Materac szczególnie dedykowany dla osób z atopowym zapaleniem skóry. Na tej powierzchni dziecko może oddychać nawet po przekręceniu się na buzię. Materac ma właściwości antypotowe.

Najlepsze tworzywa jakie zostały wykorzystane w produkcji produktu zapewnią Twojemu dziecku w pełni bezpieczne, zdrowe i ergonomiczne użytkowanie materaca przez długie lata. Materac VentiAERO przeznaczony jest dla osób ważących do 70kg lub w wariancie 16 cm - nawet do 100kg! Zastosowanie nowoczesnej pianki wysokoelastycznej HR35 (35kg/m3) lub też do wyboru FLEXEKO (25kg/m3), pozwoliło osiągnąć materac wyjątkowo sprężysty, wygodny i odporny na odkształcenia. Tworząc materac VentiAERO zdaliśmy sobie sprawę z tego, że użytkownikiem materaca nie są tylko dzieci ale również dorośli. Opieka nad dzieckiem wymaga bowiem tego żeby przy dziecku usiąść lub położyć się. 

Materac VENTIAERO występuje w dwóch wariantach pian: 

FLEXEKO – piana o podwyższonej elastyczności

Pianka FLEXEKO(N24) to wysokiej klasy piana o podwyższonej elastyczności. Pianka FLEXEKO ma gęstość 25kg/m3  jest dostosowana do produkcji dobrej klasy materaców, które można rolować do transportu i magazynowania.  Ta piana została starannie wyselekcjonowana do stworzenia materaców z serii Venti. Piana o podwyższonej elastyczności jest odporna na odkształcenia dla użytkowników o wadze nawet do 70kg.

 

FLEX-HR35 - pianka wysokoelastyczna

Pianka FLEX-HR35 to najwyższej jakości piana wysokoelastyczna w gamie materaców dla dzieci i młodzieży. Wyjątkowo odporna na odkształcenia, sprężysta i elastyczna. Duża gęstość piany (35kg/m3) pozwala użytkować materac osobom o wadze nawet do 100kg. Jej właściwości wysokoelastyczne umożliwiają rolowanie materaców do transportu i magazynowanie ich przez długi czas. Materace dziecięce i młodzieżowe oparte na pianie FLEX-HR35 to produkty premium. Materace wykonywane z tej klasy piany są wygodne i trwałe.

Dla nas najważniejsze jest zdrowie i wygoda Twojego dziecka!

VentiCOCO_silver.jpg

 

Materac VentiAERO w detalach.

Moletowanie (nacinanie) 

Piany w materacu VentiAERO ma za zadanie wymusić prawidłową cyrkulację powietrza, które jest odprowadzane na zewnątrz specjalnymi kanalikami poprzez pas WENTYLACYJNY. Mówimy wtedy, że materac jest oddychający. Dzięki moletowaniu piany materac VentiAERO polecany jest w szczególności osobom z nadmierną potliwością lub AZS (atopowym zapaleniem skóry).

powietrze_materac_siatka_aloe.jpeg

Pas wentylacyjny

Materac został wyposażony w pas WENTYLACYJNY, który zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Dzięki zastosowaniu siatki 3D powietrze swobodnie przedostaje się miedzy otoczeniem a moletowaną pianką materaca.

zoom_materac_siatka_silver.jpg

Bezpieczne zamki

Podwójne BEZPIECZNE ZAMKI błyskawiczne wszyte są dookoła materaca. Takie rozwiązanie ułatwia pranie pokrowca. Pokrowiec można rozpiąć na dwie części i wyprać tylko tą część, która wymaga odświeżenia. Zastosowanie zamków 360° ułatwia ściąganie pokrowca i dbanie o czystość materaca. Zamki chowane są w specjalnych bezpiecznych kieszonkach chroniąc dziecko przed zaczepieniem o metalowe części zamka.

 

Dostępne warianty pokrowców:

Równie ważnym aspektem w doborze materaca jest wybór dedykowanego do niego pokrowca. To właśnie on pozwala zapewnić właściwą, najwyższą higienę użytkowanego produktu, a nawet oferuje on dodatkowe działania m.in. prozdrowotne!

Produkt jakim jest materac VentiAERO oferowany jest w następujących pokrowcach:

      Pokrowiec SILVER pikowany owatą wentylującą to srebrna ochrona przed drobnoustrojami. Włókna ze srebrem zawarte w tym pokrowcu powodują, że materac staje się antyalergiczny. Srebro wyrównuje też elektrostatyczność powierzchni. Dzianina SILVER jest wytrzymała i nie traci swych właściwości nawet przy częstym praniu.

      Pokrowiec ALOE VERA pikowany owatą wentylującą to kojąca moc wyciągu z aloesu. Jest antyalergiczny i antybakteryjny. Czynne związki roślinne pomagają w utrzymaniu prawidłowego PH 5,5 skóry. Pokrowiec ALOE VERA to świetny wybór dla wrażliwej skóry. 

Pranie pokrowców powinno odbywać się w temperaturze nie wyższej niż 40°C .

Czas oczekiwania 3-7 dni na materac roboczych.

Produkt zaprojektowany przez firmę SARNA-PROJEKT. 

Producent Danpol.

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl