Materac VentiLATEX 170x80 / 80x170

739,00 złTowar na zamówienie.

Udostępnij

Materac VentiLATEX to materac ze specjalnej grupy materaców VENTI.

Podaruj dziecku jednocześnie przyjemność i towar najwyższej jakości!

VentiLATEX w odróżnieniu od większości materaców lateksowych, VentiLATEX został wsparty moletowaną pianką, co oznacza, że jest on bardziej sprężysty i stanowi idealne podparcie ciała. Dzięki hybrydzie lateksu i pianki wysokoelastycznej bądź też o podwyższonej elastyczności, materac VentiLATEX nie jest za miękki jak to często bywa w przypadku materaców wykonanych z samego lateksu. Materac VentiLATEX ma podwyższoną przewiewność i paropszepuszczalność.

Perforowana płyta z piany LATEKSOWEJ o grubości 3cm z naturalnym lateksem stanowi strefę komfortu snu dziecka. Wyjątkowo miękka warstwa idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Kojąca miękkość lateksu pozytywnie wpływa na jakość snu.

Zastosowanie nowoczesnej pianki pozwoliło osiągnąć materac wyjątkowo sprężysty, wygodny i odporny na odkształcenia. Tworząc materac VentiLATEX zdaliśmy sobie sprawę z tego, że użytkownikiem materaca nie są tylko dzieci ale również dorośli. Opieka nad dzieckiem wymaga bowiem tego żeby przy dziecku usiąść lub położyć się. Zatem wybierając materac z pianki lateksowej i wysokoelastycznej badź też o podwyższonej elastyczności masz pewność, że nie zostaną w nim zagłębienia podczas codziennego użytkowania. Materac ten zapewni Twojemu dziecku bezpieczne, zdrowe i ergonomiczne użytkowanie materaca przez długie lata. Materac VentiLATEX przeznaczony jest dla osób ważących od 70kg do 100kg.

 

Wybierając materace z serii Venti otrzymujesz produkty wykonane z najwyższej jakości pianki LATEKSOWEJ.

Dla nas najważniejsze jest zdrowie i wygoda Twojego dziecka!

Materac VENTILATEX występuje w dwóch wariantach pian: 

FLEXEKO – piana o podwyższonej elastyczności

Pianka FLEXEKO(N24) to wysokiej klasy piana o podwyższonej elastyczności. Pianka FLEXEKO ma gęstość 25kg/m3  jest dostosowana do produkcji dobrej klasy materaców, które można rolować do transportu i magazynowania.  Ta piana została starannie wyselekcjonowana do stworzenia materaców z serii Venti. Piana o podwyższonej elastyczności jest odporna na odkształcenia dla użytkowników o wadze nawet do 70kg.

 

FLEX-HR35 - pianka wysokoelastyczna

Pianka FLEX-HR35 to najwyższej jakości piana wysokoelastyczna w gamie materaców dla dzieci i młodzieży. Wyjątkowo odporna na odkształcenia, sprężysta i elastyczna. Duża gęstość piany (35kg/m3) pozwala użytkować materac osobom o wadze nawet do 100kg. Jej właściwości wysokoelastyczne umożliwiają rolowanie materaców do transportu i magazynowanie ich przez długi czas. Materace dziecięce i młodzieżowe oparte na pianie FLEX-HR35 to produkty premium. Materace wykonywane z tej klasy piany są wygodne i trwałe.

 

Kolor pian może różnić się od koloru prezentowanego na przekroju z uwagi na różną specyfikę ustawień ekranów ale również w zależności od dostawy piany na produkcji, jednakże nie ma to wpływu na parametry techniczne piany i materaca. 

Materac VentiLATEX w detalach.

Celem, którym kierowaliśmy się przy projektowaniu wyjątkowego materaca jakim jest VeniLATEX było zapewnienie najwyższej jakości, a zarazem zaoferowanie przystępnego, spełniającego wszystkie wymagania Naszych najmłodszych produktu! Tajemnicą tej konstrukcji jest przede wszystkim zastosowanie nacinania pianek.

VentiFLEX SILVER.JPG

Moletowanie (nacinanie) 

Piany w materacu VentiLATEX ma za zadanie wymusić prawidłową cyrkulację powietrza, które jest odprowadzane na zewnątrz specjalnymi kanalikami poprzez pas WENTYLACYJNY. Mówimy wtedy, że materac jest oddychający. Dzięki moletowaniu piany materac VentiLATEX.

powietrze_materac_pianka_aloe.jpg

Pas wentylacyjny

Materac został wyposażony w pas WENTYLACYJNY, który zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Dzięki zastosowaniu siatki 3D powietrze swobodnie przedostaje się miedzy otoczeniem a moletowaną pianką materaca.

zoom_materac_pianka_silver.jpg

Bezpieczne zamki

Podwójne BEZPIECZNE ZAMKI błyskawiczne wszyte są dookoła materaca. Takie rozwiązanie ułatwia pranie pokrowca. Pokrowiec można rozpiąć na dwie części i wyprać tylko tą część, która wymaga odświeżenia. Zastosowanie zamków 360° ułatwia ściąganie pokrowca i dbanie o czystość materaca. Zamki chowane są w specjalnych bezpiecznych kieszonkach chroniąc dziecko przed zaczepieniem o metalowe części zamka. 

IMG_20210310_094105.png

 

Dostępne warianty pokrowców:

Równie ważnym aspektem w doborze materaca jest wybór dedykowanego do niego pokrowca. To właśnie on pozwala zapewnić właściwą, najwyższą higienę użytkowanego produktu, a nawet oferuje on dodatkowe działania m.in. prozdrowotne!

Produkt jakim jest materac VentilATEX oferowany jest w następujących pokrowcach:

      Pokrowiec SILVER pikowany owatą wentylującą to srebrna ochrona przed drobnoustrojami. Włókna ze srebrem zawarte w tym pokrowcu powodują, że materac staje się antyalergiczny. Srebro wyrównuje też elektrostatyczność powierzchni. Dzianina SILVER jest wytrzymała i nie traci swych właściwości nawet przy częstym praniu. 

materac_silver.jpg

      Pokrowiec ALOE VERA pikowany owatą wentylującą to kojąca moc wyciągu z aloesu. Jest antyalergiczny i antybakteryjny. Czynne związki roślinne pomagają w utrzymaniu prawidłowego PH 5,5 skóry. Pokrowiec ALOE VERA to świetny wybór dla wrażliwej skóry. Ekstrakt z aloesu, który został umieszczony w pokrowcu, działa kojąco na skórę.

materac_aloe.jpg

Pranie pokrowców powinno odbywać się w temperaturze nie wyższej niż 40°C .

Czas oczekiwania 3-7 dni na materac roboczych.

Produkt zaprojektowany przez firmę SARNA-PROJEKT. 

Producent Danpol.

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl