You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Meble Lara 

Meble młodzieżowe Pinio Lara to bardzo funkcjonalny zestaw stworzony z wysokiej jakości materiałów. Jest niezwykle trwały i solidny. Posłuży więc nastolatkom na wiele lat. W skład kolekcji wchodzi łóżko, komoda, dwa rodzaje szaf, regał, biurko, kontener do biurka, szafka nocna, półka i inne.

Meble Lara są niezwykle nowoczesne, podążają za najnowszymi trendami designu. Mają bardzo prostą formę, co pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Kolekcja jest delikatna w swoim wyglądzie oraz solidna w swoim wykonaniu. Do jej stworzenia wykorzystano wysokiej jakości płytę komórkową. Meble sprawdzą się jako wyposażenie pokoju zarówno dziewczyny jak i chłopaka. Każde z nich w dowolny sposób urządzi swój kącik, ponieważ biały kolor mebli nie narzuca konkretnej stylistyki.

Kolekcja mebli jest wykonana z lakierowanej płyty MDF oraz płyty komórkowej. Wszystkie elementy i materiały użyte do produkcji posiadają wszelkie atesty i są w pełni bezpieczne. W meblach zastosowano systemy, które zapewniają ciche i delikatne domykanie drzwiczek i szuflad.

Kolekcja Mebli Pinio Lara została nagrodzona Diamentem Meblarstwa 2010. Jest to prestiżowe wyróżnienie branży meblarskiej. To potwierdzenie niebanalnego wzornictwa, oryginalności produkowanych przez nas mebli, a także doskonałego wizerunku naszych produktów i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów. 


Zobacz inne z kolekcji Meble Pinio

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 36 elementów

Projekt i realizacja: