Materace do kołysek, wózków, kojców 

W naszej ofercie mamy materace do wózków, materace do kołysek a także materace do kojców. Wszystkie materace dla dzieci są wykonane z wysokiej jakości materiału dla wygody i komfortowego odpoczynku Twojego dziecka. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Najwyższej jakości materace do kojców

Materac to najpotrzebniejsza rzecz w łóżku małego dziecka. Odpowiednio dobrany sprawia, że sen malucha jest wygodny i zdrowy. 

Optymalna miękkość materaca dziecięcego to istotna kwestia mająca ogromny wpływ na rozwój dziecka oraz postawę jego ciała. Wybierając materac nie należy decydować się na zbyt twarde wypełnienie, gdyż może ono powodować dyskomfort u niemowlaka. Z kolei zbyt miękki materac spowoduje, że dziecko będzie się niepotrzebnie zapadać. Odpowiednio dobrana gęstość i grubość pianki gwarantuje, że materac będzie nie tylko wygodny i bezpieczny, ale także wytrzymały. 

W zależności od potrzeb i preferencji oferujemy Państwu materace do wózków, materace do kojców oraz materace do kołysek. Nie bez znaczenie jest także rodzaj wypełnienia materaca.

Materace do wózków - postaw na bezpieczeństwo

Poliuretanowe wypełnienie zapewnia bardzo dobrą sprężystość materaca, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do ciężaru dziecięcego ciała. Właściwość ta sprawia, że mięśnie naszego dziecka są rozluźnione, a sen malucha jest komfortowy i zdrowy. Z kolei termoregulacyjna pianka żelowa z pionowymi kanalikami wentylacyjnymi gwarantuje znakomitą cyrkulację powietrza, co skutecznie zapobiega rozwojowi pleśni, grzybów i bakterii wewnątrz materaca, chroniąc dziecko przed alergiami i chorobami. Pianka ta odprowadza także nadmiar ciepła, dlatego maluch nie przegrzewa się i nie poci. To bardzo ważne, szczególnie u małych dzieci, które nie mają w pełni wykształconej  zdolności termoregulacji. 

Każdy oferowany przez nas materac wyposażony jest w pokrowiec, który chroni przed zabrudzeniami. Pokrowce wykonane są z delikatnej i przyjemnej bawełny. Dzięki wszytemu suwakowi można je łatwo zdjąć i założyć. Nadają się do prania w pralce oraz suszenia w suszarkach bębnowych. Niektóre materace wyposażone są w specjalne pokrowce sleep safety, które skutecznie chronią przed zamoczeniem i bardzo dobrze odprowadzają wilgoć. 

Pianki, że których wykonane są materace z naszego asortymentu są delikatna i bezpieczna dla wrażliwej skóry dziecka. Nie powodują podrażnień ani nie wywołują alergii oraz posiadają wszystkie konieczne atesty dopuszczające je do sprzedaży. 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl