Materac rozkładany wysokoelastyczny 80X200X10 (2sztuki) do łóżka HERMES lub HEMNES

889,00 złTowar na zamówienie.

Udostępnij

Podaruj dziecku jednocześnie przyjemność i towar najwyższej jakości!

Jeśli planujesz zakup materaca do popularnych na rynku łóżek rozkładanych o nazwach HERMES lub HEMNES to ta oferta jest dla Ciebie.

Materac rozkładany składa się z dwóch materaców i jest o wymiarze 200x80x20 cm i po rozłożeniu daje powierzchnię spania 160x200 tak jak jest to w przypadku popularnych łóżek rozsuwanych HEMNES lub HERMES.

Oba materace 80x200x10 są umieszczone w wysokiej klasy pokrowcu SILVER zszytym ze sobą dłuższym bokiem co zapobiega przesuwaniu się materaców podczas użytkowania. Każda z połówek pokrowca wyposażona jest w bezpieczny zamek błyskawiczny pozwalający na wygodne pranie.

Dzięki zastosowaniu pian wysokoelastycznych np. HR35 uzyskujemy materac bardzo odporny na odkształcenia.

piankowy_2.jpg00_gryka_pianka.jpg

Materac występuje w dwóch wariantach pian: 

Pianka FLEX-EKO N24 - Pianka FLEX-EKO N24 w odróżnieniu od standardowej piany poliuretanowej T25 charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia, jest bardziej sprężysta i elastyczna od powszechnie stosowanej na rynku (T25 - twardszej, sztywniejszej i mniej przyjemnej). Piana FLEX-EKO N24 pozwala na rolowanie materaców, z zaznaczeniem że nasza firma nie roluje materaców z gryką i z kokosem (mogą one być złożone do transportu w pół). Piana N24 jest klasyfikowana jako ŚREDNIA do średnio miękkiej dla wagi użytkownika z przedziału 40-65kg. Dla materaców z dodatkową powierzchnią będzie podstawą do stworzenia materaców o średniej twardości np. z gryką, średnio-twardych i twardych z kokosem oraz średnio miękkich z lateksem.

Piana FLEX - HR35 Piana FLEX – HR35 to najwyższej klasy piana wysokoelastyczna stosowana do produkcji materaców młodzieżowych. Materace wyprodukowane przy użyciu piany HR35 są bardzo wytrzymałe i odporne na odkształcenia. Przyjmują maksymalne obciążenia w tej klasie materaców do 100kg na użytkownika. Piana ta charakteryzuje się wysoką sprężystością i elastycznością punktową. Materace młodzieżowe wyprodukowane na pianie HR35 są najbardziej komfortowe dla młodzieży a jednocześnie pozwalają na okazjonalne użytkowanie tych materaców przez osoby dorosłe. Bez obaw rodzić może siadać na takim materacu bez ryzyka odkształcenia w miejscu użytkowania przez cięższą osobę. Pianę wysokoelastyczną można rolować do transportu oraz magazynować materace zrolowane przez dłuższy czas. Piana FLEX - HR35 w właściwościach przypomina piankę N24 lecz jest od niej odporniejsza i jeszcze bardziej elastyczna.

Dla nas najważniejsze jest zdrowie i wygoda Twojego dziecka!

VentiCOCO_silver.jpg

Pokrowiec z dzianiny SILVER

POKROWIEC Z DZIANINY SILVER z bezpiecznym zamkiem dookoła. Wykonany z materiału (44% mikro-włókna Lyocell, 32% poliamid, 21% poliester, 2% bawełna, 1% srebrna nić) pikowanego.

Materace z pokrowcem SILVER wykazują lepszą regulację wilgotności niż inne pokrowce innych producentów dzięki zastosowanym mikrowłóknom celulozowym.

Naturalna srebrna ochrona – tkanina SILVER hamuje dostęp oraz zmniejsza rozwój szkodliwych pasożytów i bakterii na powierzchni materaca. Oprócz właściwości antybakteryjnych tkanina chroni także pokrowiec materaca przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Pokrowiec SILVER z naszej serii posiada specjalną srebrną powłokę tkaniny, która niweluje rozwój mikro-organizmów takich jak np. bakterie czy grzyby. Luksusowa tkanina SILVER zapewni osobom cierpiącym na alergię – spokojny sen i relaks w nocy. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC, pozwala łatwo utrzymać czystość i higienę.

powietrze_materac_siatka_aloe.jpeg

Najważniejsze cechy tkaniny Silver

- antyalergiczny

- zapinany na zamek ułatwiający zakładanie i zdejmowanie

- wchłania i odparowuje wilgoć - hamuje rozwój mikroorganizmów

- zmniejsza rozwój bakterii na powierzchni materaca

- nie spiera się, nie niszczy

- certyfikat Oeko-Tex 100 Pokrowiec techniczny z bawełną Trwały pokrowiec, w który zaszyta jest łuska gryki zapewnia ochronę materaca przed zabrudzeniami, odpowiednio odprowadza wilgoć, a uszyte w nim kieszonki zapobiegają przemieszczaniu się łuski gryki.

UWAGA! CENA DOTYCZY KOMPLETU 2 MATERACÓW ZSZYTYCH W JEDNYM POKROWCU W CAŁOŚĆ.

Czas oczekiwania 5-10 dni na materac roboczych.

Producent Danpol.

ATESTY I CERYTYFIKATY:

eco5.jpg

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl