Meble rosnące z dzieckiem

Dzieci są odkrywcami, odkrywcami i badaczami. Kiedy się bawią, wyruszają w podróż odkrywczą przez swoje otoczenie. Małe dzieci często przekształcają pokój zabaw - i wszystko, co się w nim znajduje - we własny świat. Dlatego też standardy dotyczące mebli dla dzieci i młodzieży są szczególnie wysokie. Bezpieczeństwo, trwałość i nośność to tylko niektóre z najważniejszych czynników.

 

Ale to nie wszystko: dzieci dorastają niesamowicie szybko. Jeszcze wczoraj ich rodzice musieli je wspierać, nawet gdy siedziały. Dziś muszą mieć wszędzie oczy i chwalić małych wspinaczy z półek z książkami. Aby meble nie stały się tak małe, jak ich ubrania, niektóre meble rosną wraz z dzieckiem. Klasyczne łóżeczko dla dziecka można w krótkim czasie przekształcić w łóżeczko dla niemowląt. Kilka barów można wyjąć, aby otworzyć drzwi do wielkiego, szerokiego świata dla malucha. Mogą wtedy samodzielnie wejść i wyjść z niego. Później łóżko można łatwo przekształcić w kanapę.

 

Meble dziecięce

Inną możliwością jest układanie łóżeczek w stosy w celu stworzenia łóżeczek piętrowych, gdy jedyne dziecko staje się starszym bratem lub siostrą. W miarę upływu czasu i kiedy łóżka piętrowe nie są już tak chłodne, lub kiedy dzieci otrzymują własne sypialnie, łóżka mogą być ponownie zamienione na pojedyncze łóżka. A dzięki odpowiedniemu wzornictwu, łóżka będą działać nawet w sypialni studenckiej.

 

Biurka i krzesła to jedne z najbardziej popularnych wyborów z asortymentu mebli, które rosną wraz z dzieckiem. Są one regulowane wysokością, dzięki czemu można je dostosować do różnych potrzeb ergonomicznych. Bracia i siostry mogą na przykład dzielić miejsce pracy, a mama i tata mogą nawet pracować przy biurku dla dzieci. Częściowo pochylony blat roboczy jest idealną powierzchnią do malowania, wykonywania rzemiosła, czytania i pisania. Dla większego bezpieczeństwa rodzice powinni szukać zaokrąglonych narożników i niezakłóconych uchwytów wpuszczanych.

 

Biurko dla dzieci, które rośnie - MOLL

 

Meble dziecięce z litego drewna, takie jak meble z asortymentu firmy MOLL, oferują dalsze korzyści. Drewno pochodzi ze zrównoważonych lasów europejskich. Jest ono wykończone wyłącznie naturalnym olejem i klejone bez użycia formaldehydu. Oznacza to, że drewno nadal oddycha i przyczynia się do zapewnienia zdrowego i przyjemnego klimatu wewnętrznego. Co więcej, powierzchnie impregnowane w sposób naturalny można w każdej chwili łatwo i bez większych kosztów dotykać. Oznacza to, że dzieci nie muszą uważać na każde wgniecenie i drapać się, gdy pokój zabaw stanie się ich placem zabaw.

 

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz:
Captcha

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl