Jakie oświetlenie do pokoju Twojego dziecka wybrać? - rozjaśnij długie wieczory!

Zima to czas, kiedy wieczory są długie i ciemne. W tym okresie wzrasta nasze zapotrzebowanie na światło. Aby nasze mieszkanie i pokoje dziecięce stały się bardziej doświetlone i przytulne, czasami wystarczy bardzo niewiele. Dodatkowa lampka przy łóżku, kinkiet na ścianie, nowe poduszki - takie dodatki mogą zdziałać cuda!

Lampka na komodzie

Lampka na komodzie może oświetlać pomieszczenie podczas zabawy czy czytania książeczek. Jej światło sprawi, że pomieszczenie będzie jeszcze jaśniejsze i bardziej przytulne. To także doskonały element aranżacyjny, który nada odpowiedni styl.

Lampka przy łóżku

Twoje dziecko potrzebuje oświetlenia także wtedy, gdy kładzie się już do łóżeczka i przygotowuje do snu. Lampka delikatnie rozświetla pokój, sprawiając, że Maluch zasypia w poczuciu bezpieczeństwa. Po przebudzeniu natomiast włącznik zawsze jest pod ręką i można bez problemu zapalić światło. Przyda się to o poranku, kiedy jest jeszcze ciemno i pomoże wtedy, gdy dziecko boi się ciemności. Lampki dostępne są z różnymi kolorami podstawy a także ze ściemniaczem, dzięki któremu można regulować natężenie światła.

Kinkiet na ścianie

Kolejnym pomysłem jest zamontowanie lampki na ścianie. Nie zabiera ona miejsca na komodzie czy szafce a również daje dodatkowe źródło światła. Można ją powiesić nad łóżkiem, komodą czy w innym dowolnym miejscu. Jeśli nie masz możliwości podłączenia kinkietu bezpośrednio do oświetlenia ogólnego, nie przejmuj się, dostępne są także rozwiązania z wtyczką, którą bez problemu podłączysz do gniazdka.

Poduszki ozdobne

Dodatkową ozdobą będą także poduszki. Możemy je położyć na łóżku, fotelu czy nawet na parapecie. Wybierając wzór z tej samej kolekcji, z której wybraliśmy lampki, stworzymy idealną całość! Będą ze sobą doskonale współgrały a jednocześnie znakomicie ozdobią i ocieplą wnętrze.

Wybierając dodatki do pokoju Twojego dziecka, masz do wyboru różne wzory i kolory. Dopasuj je tak, aby Twoja pociecha miała w swoim otoczeniu motywy, które lubi. Inne wzory przeznaczone są dla małych księżniczek a inne dla wielbicieli smoków! Idealnym rozwiązaniem będą również delikatne pastelowe barwy.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz:
Captcha

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl