You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KOLOROWE MEBLE DLA DZIECI – ALTERNATYWA DLA BIELI?

W ostatnim czasie obok silnego trendu uniwersalnych białych, skandynawskich wnętrz pojawiła się też moda na kolorowe, pastelowe pokoje. Nie jest to jednak moda jednosezonowa, ponieważ  meble te zagościły już w wielu pomieszczeniach, szczególnie w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Najbardziej pożądane kolory to szary, różowy i niebieski.

Dlaczego kolorowe meble?

Przede wszystkim pozwolą one wprowadzić przytulny i bezpieczny nastrój w pokoju dziecięcym. Meble dziecięce szare Ines Neutral to idealne rozwiązanie zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki. Szare meble dziecięce zachwycają swoją prostotą i estetyką wykonania. Są też bardzo łatwe w utrzymaniu – nie widać na nich większości zabrudzeń, które przy dzieciach pojawiają się tak często. Dzięki uniwersalnemu kolorowi dodatki do szarych mebli dobierzesz w równie prosty sposób, jak w przypadku bieli. Wystarczy kilka elementów, by stworzyć spójną całość.

Klasyczny wygląd mebli sprawia, że cieszą się one również dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, dlatego stanowią inwestycję na lata. Wystarczy wymiana łóżka, by szare meble dla dzieci pasowały również dla młodzieży. 

Kolory mebli dla dzieci

W przeciwieństwie do bieli kolorowe meble same w sobie tworzą ozdobę pokoju. Nie trzeba wielu dodatkowych elementów, by urozmaicić wnętrze. To idealne rozwiązanie, gdy mamy w domu dziecko, które lubi rozrabiać i wszelkie dodatki od razu trafiają w jego ręce. Od zawsze w pokojach dziecięcych króluje kolor różowy i niebieski. Sprawdź, jakie kolory zaproponowaliśmy dla najmłodszych w naszych kolekcjach.

Kolorowe meble dla dziewczynki

Meble dziecięce różowe Vince to propozycja, która ucieszy niejedną dziewczynkę. Połączenie dwóch odcieni różu z bielą wprowadza delikatny i dziewczęcy charakter. Jest to rozwiązanie tworzące spójną kompozycję. Dzięki temu sprawdzi się zarówno w dużych jak i małych pokojach. Meble są stonowane, subtelne i zaskakują swoją estetyką. Przy odpowiedniej aranżacji meble te mogą służyć przez lata. Nasze meble młodzieżowe różowe Vince to bardzo nowoczesne, estetyczne, a przede wszystkim funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko jako mebel dziecięcy, ale również świetnie w roli mebli młodzieżowych.

Kolorowe meble dla chłopca

Uważa się, że kolorowe meble są mało chłopięce. Nasze rozwiązania zaprzeczają temu stwierdzeniu. Meble dziecięce niebieskie Vince to wprawdzie meble nie tylko dla chłopców, ale z pewnością mogą ich ucieszyć swoim połączeniem prostoty i koloru niebieskiego – uwielbianego przez wielu chłopców. Mimo że są stonowane, to jednak zdecydowanie dodają charakteru wnętrzu. To rozwiązanie dobre nie tylko dla dzieci, a także dla młodzieży. Meble młodzieżowe niebieskie Vince dzięki swojej uniwersalności dopasują się do wnętrza dziecka w każdym wieku.

Z całą pewnością można stwierdzić, że kolor szary, niebieski i różowy to dobra alternatywa dla bieli. Z jednej strony wprowadzamy różnorodność, a z drugiej dzięki pastelowym odcieniom unikniemy mocnych akcentów kolorystycznych i krzykliwości. Nie bójmy się kolorów - niech nasze kolorowe meble towarzyszą Waszym pociechom w barwnym okresie dorastania!

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz:
Captcha

Projekt i realizacja: