You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

 Meble Baggi

Bogactwo kolorów, nepowtarzalne wzornictwo, połaczenie dbałości o funkcjonalność z wykorzystaniem najnowszych technologii i ekologicznych materiałów - to elementy sukcesu mebli BAGGI.

Meble Baggi to jakość i bezpieczeństwo

Wybierając meble dla naszych małych pociech musimy pamiętać nie tylko o ich funkcjonalności i użyteczności, ale również o zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników. Dlatego w produkcji mebli BAGGI wykorzystywane są materiały najwyższej jakości posiadające wszelkie wymagane certyfikaty i atesty.

Meble Baggi - Bezpieczne okucia

W trosce o bezpieczeństwo małych pociech i komfort rodziców w drzwiach oraz szufladach zastosowano systemy cichego i bezpiecznego domyku. Dodatkowo łozyskowane prowadnice szuflad wyposażone są w blokadę uniemożliwiającą całkowite wysunięcie szuflady przez dziecko.

Wieloletnia gwarancja na meble Baggi

Poza bezpieczeństwem użytkowania mebli BAGGI gwarantujemy Państwu wysoką jakość i trwałość naszych wszystkich produktów objętych dwuletnią gwarancją.

Bezpieczne lakiery w meblach Baggi

Lakiery, którymi pokryte zostały fronty mebli oraz elementy zdobnicze, zostały dopuszczone do stosowania w elementach przeznaczonych dla dzieci w tym także w zabawkach i do kontaktu z żywnością.

Bezpieczne krawędzie w meblach Baggi

Krawędzie najbardziej wyeksponowanych brzegów w poszczególnych meblach są zaokrąglone.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 204 elementów

Projekt i realizacja: