PUFY SIT-SIT

PUFY SIT-SIT

Jakość i staranność wykonania

Pufy SIT-SIT wykonane są z najwyższej jakości materiałów , „leniuchy” wypełnione są bezpiecznym hypoalergicznym granulatem, pokrycia zewnętrzne spełniają wysokie normy ścieralności i rozciągliwości.

Wygoda i Bezpieczeństwo

Pufy wypełnione są tysiącami kuleczek styropianowych dzięki któremu pufy podczas siedzenia dopasowują się kształtem do ciała i odciążają kręgosłup, umożliwiając relaks i regenerację sił.

każdy produkt zabezpieczony jest przed przypadkowym otwarciem i wysypaniem granulatu – w pufach zamontowany jest zamek błyskawiczny wszyty „od spodu” oraz specjalny wiązany kołnierz aby „utrudnić” dzieciom dotarcie do granulatu i wysypanie go na zewnątrz, sam granulat jest także bezpieczny w przypadku ewentualnego spożycia.

Wzornictwo

Duża liczba wzorów jak i materiałów wykończeniowych umożliwia dopasowanie produktów do praktycznie każdego wnętrza. Wszystkie modele mają możliwość dowolnego łączenia tkanin a ich wybór to obecnie kilkadziesiąt wzorów i kolorów. Ta sama pufa może być alternatywą dla fotela, stanowić elegancki dodatek do salonu ale z drugiej strony (po zmianie tkanin) może być znakomitym dodatkiem do pokoju dziecięcego i służyć zarówno zabawie i wypoczynkowi.

Produktów od 1 do 30 z 38

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

Produktów od 1 do 30 z 38

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

https://www.facebook.com/FacebookDevelopers