Producent Mebli dziecięcych Tooli

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku oraz zgranemu zespołowi udało nam się rozpocząć produkcje mebli dziecięcych Tooli. Nasze meble charakteryzują się wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów oraz wyjątkowym i ponadczasowym designem. Jesteśmy przekonani że produkcja mebli dla dzieci Tooli przez lata będzie sukcesywnie zaopatrywała domy naszych klientów.
Do tej pory wyprodukowaliśmy 5 kolekcji mebli: 
- Tooli Lofi
- Tooli Lofi Grey 
- Tooli Shift 
- Tooli Dubi
- Tooli Province

Producent Materacy Ekomaterace

Materac dziecięcy to jeden z najważniejszych elementów w pokoju dziecka. Twoja pociecha spędza w nim bardzo dużo czasu, dlatego przy produkcji materaców skupiliśmy się na najlepszej jakości. Materace dziecięce i młodzieżowe z naszej oferty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Dzięki zastosowaniu pianki wysokoelastycznej HR tworzymy materace wysokoelastyczne które są bardziej wytrzymałe i odporne na zniekształcenia od swoich poliuretanowych odpowiedników. Największą zaletą naszych materacy wysokoelastycznych jest odporność na działanie temperatury i wilgoci, przez co materace idealnie sprawdzą się zarówno latem jak i zimą.

Sklep z meblami Olsztyn

W naszym stacjonarnym sklepie w Olsztynie można zobaczyć oraz przetestować materace oraz meble wystawione na stronie, a także złożyć zamówienie. Dynamicznie zmieniamy ekspozycje sklepu.  Zapraszamy!
Adres sklepu stacjonarnego Sarenka : Aleja Generała Władysława Sikorskiego 19/lok. 3, 10-088 Olsztyn

Materace Olsztyn

Nie kupujmy kota w worku! W naszym sklepie można położyć się na praktycznie każdym oferowanym przez nas materacu, co więcej oferujemy dokładnie informacje na temat wykonania materaca, technik obróbki, a nawet mamy przekroje materacy dla prawdziwych znawców! 
Warto sprawdzić czy nie mamy żadnych materacy z ekspozycji na sprzedaż, dzięki temu kupując materac w Olsztynie można sporo zaoszczędzić.

Sklep Internetowy z szerokim asortymentem

Sklep meblowy SARENKA to miejsce, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do umeblowania domu, nie tylko meble, ale również materace czy prześcieradła. Kompletując asortyment naszego sklepu, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie dostępne tu meble i akcesoria, pozwoliły stworzyć wyjątkowe pod każdym względem pokoje.

 

Oferujemy oryginalne kolekcje od wielu producentów mebli. Dają one możliwość łatwej zmiany aranżacji, w celu dostosowania wnętrza do bieżących potrzeb dziecka. W naszym asortymencie znajdziesz meble dla niemowlątmeble dla dzieci oraz meble dla młodzieży.

Nasze zestawy mebli dziecięcych możemy dostarczyć wszędzie. Dlatego nie ma znaczenia, czy Twoim miejscem zamieszkania jest Poznań, Warszawa, Gdańsk, Wrocław czy Kraków. Terenem naszego działania jest cała Polska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów!


Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl