You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kupujemy meble dla chłopca

Meble dla chłopca powinny dawać komfort, być bezpieczne, funkcjonalne oraz optymistyczne. Współcześnie rodzicie bez problemu znajdą kolekcje, które trafią w gust młodego człowieka. Jakie meble wybrać, aby cieszyć się z zakupu?


Jeśli urządzasz lub planujesz odświeżyć pokój dziecięcy swojego syna, z pewnością zastanawiasz się nad zakupem nowych mebli. Jako rodzic kilkulatka lub ucznia zapewne rozglądasz się za kompletem funkcjonalnych mebli, które posłużą twojemu dziecku przez kilka dobrych lat, o ile nie dłużej. Dziś radzimy, na co zwrócić uwagę wybierając meble chłopięce.

Meble dla chłopca co jest niezbędne?

Każdy pokój dla chłopca powinien posiadać meble niezbędne do codziennego funkcjonowania: łóżko, szafę i komodę na ubrania, regał na książki, skrzynię na zabawki (młodsze dzieci) oraz biurko i krzesło (uczeń). Powszechnie za najbardziej solidne uważa się meble dziecięce wykonane z wysokogatunkowej płyty MDF lub drewna a także z płyty laminowanej. Często też oferowane komplety mebli dla chłopców posiadają elementy korpusowe z płyty laminowanej, a fronty z lakierowanego MDFu lub drewna, co obniża ich cenę, a jednocześnie utrzymuje wysoką jakość i trwałość mebli.


Na początku trzeba ustalić, czy potrzebujemy mebli dla chłopca tylko na kilka lat, np. dopóki twój przedszkolak nie pójdzie do szkoły/starszych klas, czy też szukasz mebli dla ucznia, które sprawdzą się także jako wyposażenie pokoju młodzieżowego, kiedy syn podrośnie. W pierwszym przypadku warto postawić na klasyczne meble chłopięce o wesołej, dziecięcej kolorystyce, a jednocześnie z późniejsza możliwością przystosowania dla potrzeb takich jak odrabianie lekcji czy kreatywna zabawa.

Meble uniwersalne to dobry zakup na wiele lat

Gust dzieci i ich zainteresowania szybko się zmieniają, dlatego dobrze aby meble dla chłopca były możliwie uniwersalne. Na przykład kolekcja mebli dla chłopca Shift marki Tooli dostępna pod adresem: https://sarenka.eu/28-meble-mlodziezowe-shift to komplet neutralnych i łatwych do adaptacji mebli dostępny w wielu kolorach do wyboru: np. białym, szarym, zielonym i niebieskim. Pozwala łatwo zmienić aranżację pokoju za pomocą samych dodatków.

meble młodzieżowe shift


Równie uniwersalne są meble dla chłopca Mini marki Pinio. Są to dość proste, ale bardzo nowoczesne meble wykonane z wysokiej jakości drewna i płyty laminowanej. Warto podkreślić, że współcześnie niemal wszystkie kolekcje mebli dla chłopców posiadają funkcjonalne rozwiązania, takie jak szuflady z cichym domykiem oraz wykończenie farbami bezpiecznymi dla dzieci.

Biurka rosnące must-have wśród mebli dla dzieci

Kiedy nasz syn pójdzie do szkoły lub do starszych klas, nie zapominajmy o biurku, które będzie od teraz jednym z najczęściej wykorzystywanych mebli w pokoju dziecka. Tu warto zwrócić szczególną uwagę na biurka rosnące wraz z dzieckiem, które oferują odpowiedni kąt pochylenia do każdej aktywności – pisania, czytania, malowania i innych zajęć. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom można je w każdym momencie dostosować do wzrostu, dlatego biurka rosnące to idealne meble dla chłopca, dziewczynki, a nawet dla osoby dorosłej, zwłaszcza że można je bezproblemowo modyfikować.


Lofi w swojej ofercie ma polecane biurko rosnące: https://sarenka.eu/meble-dzieciece-lofi/86-lofi-biurko-rosnace.html

biurko rosnące lofi

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz:
Captcha

Projekt i realizacja: