Naklejki na meble dla dzieci 

Dzieci uwielbiają zabawę, a dekoracje ścienne stanowią najłatwiejszy i najszybszy sposób na przekształcenie dziecięcej sypialni z normalnej w fantastyczną!

Wśród naszych wzorów znajdziecie wszystko, o czym dzieci mogą tylko zamarzyć, od znanych bajkowych postaci po klasyczne dziecięce motywy, takie jak: księżniczki, auta, piraci, zamki, sportowców, kwiatuszki, zwierzątka, kosmos, wozy strażackie, magiczne drzewka czy buldożery.

Dzięki możliwości wielokrotnego użytku oraz bogactwu wzorów Wasze aranżacje mogą być rozbudowywane i zmieniane wraz ze wzrostem dzieci. Z pewnością zapewnią Wam zabawę na lata! Naklejki na meble łatwo w razie potrzeby, można odkleić, co jest kolejną zaletą takiego udekorowania pokoju!

Zobacz także kategorię: Pufy dla dzieci

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 35 elementów

Zapewne każdy rodzic wie, jak ważne bywa dla dzieci to, jak wygląda ich własny kąt. Jako osobista przestrzeń, w której przez długie godziny uczą się, rozwijają swoje talenty, a niekiedy spędzają czas z przyjaciółmi, ich pokój powinien być jak najbardziej spersonalizowany – możliwość podjęcia decyzji co do wyglądu ścian i mebli daje im poczucie kontroli i odpowiedzialności. Choć całkowite przemeblowanie jest zwykle niemożliwe, to istnieje sposób na łatwe, a satysfakcjonujące udekorowanie pokoju – wystarczy kupić naklejki na meble!

Naklejki na meble – praktyczne i wyjątkowe ozdoby

Już kilka ozdób wystarczy, by odmienić atmosferę pomieszczenia i nadać mu młodzieńczego charakteru, niezależnie od wystroju. W naszym sklepie znajdziesz naklejki wielokrotnego użytku, dzięki czemu bez trudu przeniesiesz je, gdy dziecko zmieni zdanie co do miejsca. Pozwala to tworzyć niezliczone kombinacje, a częste odświeżanie dekoracji sprawi, że pokój nigdy nie będzie nudny! Możliwość ta przyda się szczególnie w przypadku zestawów o dużej liczbie elementów – na przykład z naklejek konfetti można regularnie układać różne kształty.

Bogata oferta wzorów

Polecamy naklejki na meble dla dzieci oparte na motywach bajkowych i zwierzęcych, które uwielbia większość młodych osób. Na przykład zestaw kolorowych słoni lub stworzeń z oceanu pomoże ozdobić większą powierzchnię ściany lub cały komplet mebli, nie tylko jedno miejsce. Otoczone przez rysunki zwierząt, dziecko z przyjemnością wysłucha bajek z ich udziałem lub spróbuje swoich sił w skopiowaniu konturów. Naklejki na meble dziecięce oferujemy także w bardziej realistycznych odsłonach, takich jak zestaw strażacki i safari. Będą one odpowiednie dla starszych dzieci, które wyrastają z kreskówek – podobnie jak duża sylwetka piłkarza. Proponujemy również naklejki na meble młodzieżowe z motywami znanych postaci fikcyjnych oraz bardziej ozdobne naklejki w kształcie drzew. Jak widać, gama dostępnych wzorów jest bardzo szeroka – zachęcamy do zapoznania się  z całością oferty!

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl