SOFTMAT MAX 200x90

1 589,00 złTowar na zamówienie.

Udostępnij

Jeśli chcesz spać spokojnie i bezpiecznie, wybierz materac, który też wie, co to jest swobodny oddech, ale ma też właściwości wodoodporne. Cyrkulacja powietrza pozwala ochronić Twój materac i Ciebie przed wilgocią, pleśnią, grzybami oraz pozwala Wam na dłuższe wspólne życie. Softmat składa się z warstw stworzonych do oddychania: perforowana pianka i dzianina dystansowa zapewnią Wam spokojne, zdrowe noce.

Dzianina Tencel Smartcel - Naturalne włókna tkaniny tencel smartcel to jej sposób na złapanie oddechu. Tkanina jest przewiewna, antybakteryjna i hipoalergiczna, a więc idealna dla najbardziej wymagających użytkowników. Pomaga zredukować brzydkie zapachy i ma właściwości regeneracyjne. Co ważne, jest wodoodporna!

Roztocza i bakterie – dobrze jest trzymać je na dystans! Temu właśnie służą dzianiny dystansowe. Pomagają utrzymać materac w czystości, ułatwiają
dezynfekcję i sterylizację. Są lekkie i oddychające, dostępne w różnych wariantach twardości i sprężystości, odporne na zgniatanie i wytrzymałe. Będą towarzyszyć Wam przez długi czas, a gdy on już minie – będzie można je poddać recyclingowi.

Dobry materac łapie oddech, a nie wilgoć. Taki jest Softmat dzięki piance poliuretanowej perforowanej. Zapewnia ona optymalne odprowadzenie wilgoci i poprawia cyrkulację powietrza.

Tkanina pikowana – każdy detal ma znaczenie: to, że materac jest najczęściej ukryty pod prześcieradłem, nie oznacza, że nie może być ładny! Stawiamy na jasne kolory i delikatne przeszycia. Tkanina jest miękka i przyjemna w dotyku.

naturalne-i-trwale-wlokno.png

Naturalne
i trwałe włókno

antybakteryjny.png

Antybakteryjny

antyalergiczny.png

Antyalergiczny

przewiewny.png

Przewiewny

oddychajacy.png

Oddychający

nieprzemakalny.png
Nieprzemakalny

wypinana-mata.png

Wypinana mata

redukcja-nieprzyjemnych-zapachow.png

Redukcja
nieprzyjemnych
zapachów

wlasciwosci-regeneracyjne.png

Właściwości
regeneracyjne

minimalne-pochlanianie-wody-i-wilgoci.pn

Minimalne pochłanianie
wody i wilgoci

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl