Materac lateksowy - piankowy 160x90 Ventilatex

Zamknij

Materac lateksowy - piankowy 200x100 Ventilatex

639,00 złTowar na zamówienie.

Udostępnij

lateksmaterac odporny na robakiantypotowy

Świetne rozwiązanie dla alergików 

Materac Ventilatex to doskonała propozycja do każdego pokoju dziecięcego. Jest to materac lateksowy, który idealnie sprawdzi się w przypadku alergików, ponieważ nie gromadzi się w nim kurz, ani roztocza. Powierzchnia jest w pełni oddychająca, dzięki pionowym, a także poziomym kanalikom wentylującym, które odprowadzają ciepłe powietrze. Jest to gwarancja snu o najwyższym komforcie. Materac został wyprodukowany z bardzo trwałego materiału, który jest w stanie służyć Ci bez zarzutu na pewno przez kilka lat! Dodatkowo materiał doskonale dopasowuje się do kształtu ciała Twojego dziecka. W odróżnieniu od większości materaców lateksowych, Ventilatex został wsparty pianką wysokoelastyczną, co oznacza, że jest on bardziej sprężysty, przy czym nie stracił on pozytywnych właściwości lateksu.   

Łatwe dbanie o czystość  

Dodatkowym atutem materaca jest to, że został on wyposażony w praktyczny pokrowiec. Można go łatwo zdjąć, a także założyć przy pomocy wytrzymałego zamka błyskawicznego 360stopni. W ten sposób będziesz mógł regularnie prać swój pokrowiec w temperaturze 60 stopni. Dodatkowo pokrowiec został wyposażony w specjalny system wentylacji z siatki 3D, posiada on również pikowanie poprzeczne, które w znacznej mierze ułatwia wentylację. Pokrowiec aloe vera, którego użyto do produkcji materaca, jest w pełni antybakteryjny oraz antyalergiczny. Został wykonany z naturalnego, a także specjalistycznego włókna! Ekstrakt z aloesu, który został umieszczony w pokrowcu, będzie działał kojąco na Twoją skórę. Ponadto jest on bardzo delikatny i puszysty w dotyku oraz odporny na częste pranie i czyszczenie!  

Idealny do każdej sypialni 

Materac Ventilatex to idealne rozwiązanie do każdego łóżka dziecięcego. Doskonale dopasuje się do kształtu ciała i zapewni spokojny, a także bezpieczny sen Twojemu dziecku. Jest to materac najwyższej klasy, który został wsparty pianką wysokoelastyczną, dzięki której komfort snu jest jeszcze wyższy.  Projekt i realizacja: wiwi