Promocja! Zestaw mebli niemowlęcych Moon
Zamknij

Zestaw mebli niemowlęcych Moon

1 999,00 zł2 257,00 zł

-258,00 zł

zamiast 3 131,00 zł

Towar na zamówienie.

Udostępnij

Pinio Moon to wyjątkowa kolekcja łóżeczek dziecięcych charakteryzujących się bardzo czystą, prostą i nowoczesną formą. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa sekwencja otworów zastosowana w łóżeczkach, która nadaje im bardzo świeży i ciekawy charakter.

W poniższym zestawie mebli niemowlęcych znajduje się :

  • Łóżeczko 140x70cm - idealnie komponujące się w każdym mieszkaniu, a zarazem zapewniające duże bezpieczeństwo dla dziecka.

  • Komoda 3 szufladowa - Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości cichego zamykania nie ma mowy o problemach z hałasem. Pozwala on na swobodne użytkowanie produktu nawet podczas snu dziecka. 

  • Przewijak na komodę - dzięki niemu blat można efektywnie zagospodarować  kiedy maluchy wymagają przewijania.

  • Półka wisząca - Idealne rozwiązanie na trzymanie niezbędnych rzeczy pod ręką, oraz kontrolowaniem dostępu dla dziecka.

  • Materac wysoko elastyczny 140x70cm - zapewnia wygodę oraz ergonomię dla dziecka, dbając o zdrowy sen. Dzięki specjalnej powłoce jonizującej materac jest hipoalergiczny 

Materiały i wykonanie

Wszystkie meble oraz użyte do ich produkcji materiały są przebadane i atestowane. Meble są wykonane z lakierowanej płyty MDF. Szuflady w komodzie wyposażone w hamulce zapobiegające trzaskaniu. Meble podsiadają atest bezpiecznego użytkowania przez dzieci.

Ogromnym plusem jest możliwość zdjęcia boku w łóżeczkach – takie rozwiązanie jest korzystne przede wszystkim ze względów finansowych. Łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Im maluch większy, tym bardziej obniżamy materac. A gdy potrafi już chodzić, możemy zdemontować  bok zamieniając łóżeczko w pierwsze łóżko. Maluch może wtedy samodzielnie z niego korzystać.

Zawartość

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl