Łóżeczko Blanco 140x70 Marsylia MDF

1 044,65 zł1 229,00 zł

Obniżka!

Towar na zamówienie.

Udostępnij

Łóżeczko-tapczanik Blanco pod materac 140x70cm z kolekcji Marsylia z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka jest uniwersalne dla kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter i Nostalgia. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Łóżeczko Blanco rośnie razem z dzieckiem. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wchodzić i wychodzić z i do łóżeczka. Kolejnym etapem jest całkowite pozbycie się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcenie  łóżeczka dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka. 

 

Materiały i wykonanie

Łóżeczko wykonane jest z płyty MDF ( fronty) oraz litego drewna sosnowego (boki i dno ) pochodzącego z polskich lasów. Zostało pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie.

 

Jakość i bezpieczeństwo 

Łóżeczko Blanco jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. 

 

Możliwości łączenia

Łóżeczko standardowo nie posiada żadnego dekoru, jednak na życzenie klienta, bez dopłaty, dokładamy dekor z konkretnej kolekcji - w przypadku kolekcji Marsylia Le Soleil (fr. słońce). Łóżeczko można łączyć z meblami z kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter, Nostalgia. Doskonale spełnia swoją funkcję także jako samodzielny element. Łóżeczko występuje w kolorze biały, perłowym (waniliowym) i nostalgia (przecierany). Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. 

 

WYMIARY : 144/78/92 cm

 

 

Producent:
Pinio

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl