Meble Lofi 

KOLEKCJA LOFI to propozycja dla młodzieży, która ceni sobie prostotę oraz lubi zmieniać dodatki w swoim pokoju. Klasyczny wygląd mebli sprawia, że mogą służyć przez wiele lat. Pozwoli na to także wysoka jakość materiałów, z jakich zostały wykonane. Te meble dosłownie rosną razem z dzieckiem! Wybierz biurko rosnące z tej kolekcji, by się przekonać!

Meble młodzieżowe zostały wyprodukowane z wysokiej klasy materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia. Płyty MDF są lakierowane wyłącznie ekologicznymi farbami z atestem bezpieczeństwa. Natomiast korpus wykony jest z trójwarstwowej laminowanej płyty najlepszej jakości. Meble młodzieżowe LOFI wyposażone są w zawiasy i prowadnice, które umożliwiają ciche domykanie. Meble są niezwykle minimalistyczne, dlatego można je dopasować do każdego wnętrza. Wprowadzając odpowiednie dodatki możemy zmienić ich klimat.

Cechą charakterystyczną mebli są ich duże uchwyty oraz frezy na frontach. Natomiast ich biały kolor pozwala na dowolną aranżację i wprowadzenie różnorodnych dekoracji. Kolekcja LOFI jest wszechstronna. Sprawdzi się w pokoju dziewczyny jak i chłopaka. To wszystko dzięki uniwersalnemu wyglądowi mebli. Pokój młodzieżowy nabierze dzięki nim nowego charakteru!


Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl