Szuflada do łóżka Marylou

Zamknij

Szuflada do łóżka Marylou

335,00 złTowar na zamówienie.

Udostępnij

Szuflada do łóżeczka

Szuflada wykonana jest z płyty MDF malowanej na kolor biały oraz płyty meblowej. Do łóżeczka montowana jest za pomocą prowadnic z samodomykiem, które ułatwiają operowanie nią. Dodatkowo na wyposażeniu paczki z szufladą znajduje się biała pokrywa, która zasłania zawartość szuflady, gdy stelaż z materacem znajdują się na najwyższej pozycji.

 

Szuflada do łóżka

Szuflada 90x200 jest uzupełnieniem do łóżka Marylou 90x200 i może służyć jako pojemny schowek bądź jako dodatkowe spanie do łóżka. Szuflada przesuwana jest na kółkach i można ja przekładać na lewą lub prawa stronę łóżka. Do dodatkowego spania pasuje materac o wymiarach 90x190

  

Szuflady dostępne są w trzech rozmiarach:

  • 120x62 - idealnie pasuje do łóżeczka o długości 120 z kolekcji Marylou
  • 140x72 - idealnie pasuje do łóżeczka o długości 140 z kolekcji Marylou
  • 200x93 - idealnie pasuje do łóżka o długości 200 z kolekcji Marylou

 

Szuflada wykonana jest z płyty MDF malowanej na kolor biały oraz płyty meblowej.

Farba posiada wszystkie wymagane certyfikaty oraz spełnia normę Chemical Resistances UNI EN 12720. Dodatkowo, przed wdrożeniem do sprzedaży wylakierowany mebel testowany jest w laboratoriach pod względem emisji.  Dzięki  specjalnie utwardzonej, „zsieciowanej” farbie, nie emitowane są żadne substancje szkodliwe. 

 

Dodatkowe informacje:

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego zmontowania. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku pokazuje jak należy zmontować dany mebel. W paczkach znajduje się również wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli.

 

 

Producent:
Bellamy

 

Projekt i realizacja: wiwi