Komoda Marylou

1 355,00 złTowar na zamówienie.

Udostępnij

Klasyczna i elegancka linia mebli dziecięcych o świeżym i delikatnym wyglądzie. Kolekcja utrzymana jest w jasnej stylistyce uszlachetniona  pięknymi, srebrnymi uchwytami.

 
Komoda spełnia wszelkie normy europejskie pod kątem bezpieczeństwa użytkowania oraz wykonania tj. zastosowanie zaokrąglonych krawędzi, bezpieczne materiały użyte w procesie produkcyjnym, farba wykorzystana do malowania jest bezpieczna dla dziecka, odporna na zarysowania oraz  nie żółknie z  upływem czasu.

Farba posiada wszystkie wymagane certyfikaty oraz spełnia normę Chemical Resistances UNI EN 12720. Dodatkowo, przed wdrożeniem do sprzedaży wylakierowany mebel testowany jest w laboratoriach pod względem emisji.  Dzięki  specjalnie utwardzonej, „zsieciowanej” farbie, nieemitowane są żadne substancje szkodliwe. 

 

Wykonanie:
Komoda wykonana jest z płyty MDF malowanej na kolor biały oraz płyty meblowej.

 

Główne zalety:
- Trzy pojemne szuflady wyposażone w ciche prowadnice marki Hafele zaopatrzone w mechanizm samodomykania z funkcją hamowania zabezpieczający malutkie paluszki przed przytrząśnięciem.

- Możliwość dokupienienia przewijaka (opcja)

 
Wymiary (cm):

- szerokość: 102,6
- głębokość: 52,5
- wysokość: 89,6

  

Dodatkowe informacje:
Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego zmontowania. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku pokazuje jak należy zmontować dany mebel. W paczkach znajduje się również wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli. 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl