Przewijak Good Night by Anna Mucha

Zamknij

Przewijak Good Night by Anna Mucha

175,00 złTowar na zamówienie.

Udostępnij

Kolekcja Good Night Bellamy by Anna Mucha w całości powstała przy współpracy z Anną Mucha. Jest ona całkowicie autorskim projektem aktorki. Nawiązuje do sztuki klasycznej utrzymanej w wyrafinowanym, delikatnym stylu art deco. Całą subtelność podkreślają  piękne, ręcznie robione nóżki oraz ozdobna listwa górna. Oryginalność projektu polega na eleganckim połączeniu elementów półokrągłych z prostymi.

 

Przewijak jest uzupełnieniem do komody z kolekcji Good Night. Wykonany jest całkowicie z drewna, lakierowany w kolorze kości słoniowej.
Przewijak montowany jest na środku komody.

 

Dodatkowe informacje:
Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego zmontowania. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku pokazuje jak należy zmontować dany mebel. W paczkach znajduje się również wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli. Przesyłki mebli o wadze łącznej powyżej 100 kg są wysyłkami paletowymi. Oznacza to, że kurier nie wniesie takiej przesyłki do mieszkania. W tym przypadku prosimy o zapewnienie pomocy przy wnoszeniu mebli do Państwa mieszkania/ domu.

 

Wymiary
szerokość: 56,5cm
głębokość: 76,5cm
wysokość: 11cm 

 

 

Producent:
Bellamy

 

Projekt i realizacja: wiwi