Meble młodzieżowe Lofi Grey 

NOWOŚĆ!

Kolekcja LOFI GREY to nowa wersja docenianej przez naszych Klientów kolekcji LOFI. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy kolekcję, która zachwyca swoim wyglądem, prostotą i funkcjonalnością. Nasze uniwersalne meble dziecięce i młodzieżowe, są ponadczasowym, klasycznym zestawem mebli. Posiadają bardzo wyjątkowe cechy sprawiające, że będą one służyć Waszemu dziecku przez wiele lat. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że meble te dosłownie rosną razem z dzieckiem. Wybierz biurko rosnące z tej kolekcji, by się przekonać!

Meble LOFI GREY 

Meble młodzieżowe zostały wyprodukowane z wysokiej klasy materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia. Płyty MDF są lakierowane wyłącznie ekologicznymi farbami z atestem bezpieczeństwa. Natomiast korpus wykony jest z trójwarstwowej laminowanej płyty najlepszej jakości, wyposażone są w zawiasy i prowadnice, które umożliwiają ciche domykanie. Meble są niezwykle minimalistyczne, dlatego można je dopasować do każdego wnętrza. Wprowadzając odpowiednie dodatki możemy zmienić ich klimat.

Meble młodzieżowe LOFI GREY 

Cechą charakterystyczną mebli są ich duże uchwyty oraz frezy na frontach. Natomiast ich szary kolor pozwala na dowolną aranżację i wprowadzenie różnorodnych dekoracji. Kolekcja LOFI GREY jest wszechstronna. Sprawdzi się w pokoju dziewczyny jak i chłopaka. To wszystko dzięki uniwersalnemu wyglądowi mebli. Pokój młodzieżowy nabierze dzięki nim nowego charakteru! 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl