Kołdra 180x200 

Dużą część życia spędzamy we śnie. To sen przynosi nam odprężenie i daje siły do działania. Tylko wyspani damy sobie radę z problemami i zdobędziemy to o czym marzymy. A zatem? Wyposażając swoje domy i mieszkania, zwróćmy uwagę na odpowiednią kołdrę i poduszkę.

Zobacz także kategorię Kołdra 200x220

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Kołdra 180x200 - Zagwarantuj swojemu dziecku wygodny i bezpieczny sen

Kołdra jako podstawowym wyposażeniem każdej sypialni. Jest niezbędna podczas chłodnych nocy oraz świetnie sprawdza się w letnie wieczory, nie powodując przegrzania i chroniąc nas przed owadami i insektami. 

Kołdra 180x200 jest dedykowana starszym dzieciom i młodzieży. Wymiarowo pasuje do większości dziecięcych łóżek zapewniając wygodę i komfort użytkowania. Kołdry 180x200 znajdujące się na sarenka.eu są wykonane z najwyższej jakości materiałów przyjaznych środowisku oraz bezpiecznych dla wymagającej, dziecięcej skóry. Dzięki nietoksycznym wypełnieniom nie powodują alergii oraz nie wywołują podrażnień. Kołdry z naszego asortymentu można dostosowywać do aktualnie panującej pory roku. Podczas chłodnych jesienno-zimowych miesięcy świetnie sprawdza się kołdra puchowa 180x200 – miękka i przyjemna w dotyku zapewni przyjemny sen i właściwą izolację termiczną, natomiast ciepłe wiosenno-letnie wieczory umili kołdra letnia 180x200 cechująca się doskonałą cyrkulację powietrza i przepuszczalnością wilgoci. Dla osób ceniących sobie praktyczność idealnym wyborem będzie kołdra dla dzieci 180x200 „Cztery pory roku” – jako kołdra modyfikowalna nadaje się na polski zmienny klimat. Kołdra 180x200 „Cztery pory roku” to zestaw dwóch kołder różnej grubości z możliwością ich spinania/rozpinania w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika. Dla mniej wymagających użytkowników poszukujących jednej kołdry całorocznej proponujemy Państwu skorzystanie z wersji Classic. 

Wszystkie oferowane przez sarenka.eu kołdry posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty pozwalające dopuścić produkt do sprzedaży. Gwarantuje to Państwu najwyższe bezpieczeństwo korzystania z produktu oraz zadowolenie. 

Optymalne wymiary kołdry 180x200 sprawiają, że zarówno na polskim jak i europejskim rynku znajdziecie Państwo niezliczoną możliwość wyboru powleczek i poszewek, dzięki czemu bez trudu uda się dobrać odpowiednią pościel do wystroju i aranżacji pokoju dzieci i młodzieży.

Wybierając kołdry dla dzieci 180x200 dostępne w naszym sklepie zapewniają Państwo dziecku wygodny i jakościowy sen. 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl