Kołdra 155x200 

Dużą część życia spędzamy we śnie. To sen przynosi nam odprężenie i daje siły do działania. Tylko wyspani damy sobie radę z problemami i zdobędziemy to o czym marzymy. A zatem? Wyposażając swoje domy i mieszkania, zwróćmy uwagę na odpowiednią kołdrę i poduszkę.

zobacz także kategorię: Kołdra 180x200

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Kołdra 155x200 z najwyższej jakości materiału

Sen jest podstawową potrzebą każdego organizmu, bez której prawidłowe funkcjonowanie nie jest możliwe, dlatego też dorastające dzieci i młodzież spędzają w łóżkach wiele czasu, aby ich organizm mógł właściwie się rozwijać, prawidłowo rosnąć i regenerować się po całym dniu aktywności. Aby zadbać o właściwą higienę i jak najwyższy komfort snu najmłodszych warto dobrać odpowiednią pościel, która sprawi, że dziecko wstanie uśmiechnięte i wypoczęte. 

Dobierając wyposażenie dziecięcego łóżka trzeba pamiętać nie tylko o właściwym materiale, z którego pościel jest wykonana, ale także o odpowiednim rozmiarze. Niestety nie istnieje jeden uniwersalny rozmiar kołder dla dzieci, dlatego aby zapewnić najmłodszym jak największą wygodę użytkowania należy dobrać pościel tak, by była rozmiarowo dopasowana do wymiarów łóżka/materaca. 

Kołdra dla dzieci 155x200 to produkt pasujący do większości łóżek dziecięcych. Jej szerokość jest optymalna w stosunku do szerokości jednoosobowych materacy stosowanych w łóżkach dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Kołdra 155x200 posiada także dodatkowy atut – łatwo do niej dobrać poszewki w różnych wzorach i kolorach. Na polskim i europejskim rynku pościel 155x200 dostępna jest z ulubionymi dziecięcymi postaciami z bajek, dzięki czemu nietrudno dobrać interesujący motyw. 

Pościel 155x200 znajdująca się na sarenka.eu dostępna jest w różnych wariantach. Wybierając kołdrę dla dzieci 155x200 możemy dostosować  ją do aktualnie panującej pory roku. Na naszej stronie znajdą Państwo kołdry letnie, idealnie sprawdzające się podczas cieplejszych nocy. Są one lekkie i miękkie, a użyty materiał sprawia, że zapewniają optymalną temperaturę ciała, dzięki czemu dziecko nie marznie, ale także nie nagrzewa się nadmiernie. Natomiast gdy potrzebujemy zimą cieplejszego okrycia świetnie sprawdzi się bardzo ciepła, dwuwarstwowa kołdra TERMO zapewniająca doskonałą izolację termiczną. W naszym asortymencie znajdują się także kołdry 155x200 w wersji klasycznej. Kołdry te są uniwersalne, jednowarstwowe i mogą być używane przez cały rok. 

Wszystkie oferowane przez sarenka.eu kołdry to produkty najwyższej jakości, w pełni bezpieczne. Wykonane są z miękkich i przyjemnych w dotyku tkanin oraz zapewniają bardzo dobre otulenie. Dzięki doskonałym, biodegradowalnym wypełnieniom, gwarantują zdrowy i bezpieczny sen i mogą być używane przez osoby cierpiące na alergie. 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl