You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
MATERAC W POKROWNU SILVER

Zamknij

MATERAC PIANKOWY EKOBABY 140x70

69,00 złTowar na zamówienie.

Udostępnij

Materac dziecięcy to najważniejsza część łóżeczka. Twoje dziecko spędza na nim bardzo dużo czasu, dlatego przy wyborze materaca szukaj produktów najlepszej jakości. Materace dziecięce i młodzieżowe z naszej oferty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Pianka poliuretanowa T18 (18kg/m3), z której wykonany jest ten materaca to podstawowa pianka wykorzystywana do produkcji materaców dziecięcych. Mimo, że jest to produkt ekonomiczny to pianka T18 wytrzymuje wagę dziecka do 30kg.

Materac z pianki poliuretanowej o odpowiedniej gęstości zapewnia stabilne podparcie pleców.

TWARDOŚĆ MATERACA

 materac miękki
 materac średnio-miękki
 materac średni
 materac średnio-twardy
 materac twardy

 Materac występuje w trzech odmianach w zależności od rodzaju użytego pokrowca:

  • BASIC
  • SILVER
  • ALOEVERA

Pokrowiec BASIC

Jest to podstawowy pokrowiec poliestrowy, gładki i przyjemny w dotyku. Całkowicie neutralny dla ciała.

Pokrowiec SILVER

Zaawansowany pokrowiec wykonany z dzianiny (44% mikro-włókna Lyocell, 32% poliamid, 21% poliester, 2% bawełna, 1% srebrna nić).
Wyjątkowa kolekcja SILVER wykazuje lepszą regulację wilgotności niż inne pokrowce bawełniane innych producentów dzięki zastosowanym mikrowłóknom celulozowym.
Naturalna srebrna ochrona – tkanina Silver hamuje dostęp oraz zmniejsza rozwój szkodliwych pasożytów i bakterii na powierzchni materaca. 
Oprócz właściwości antybakteryjnych tkanina chroni także pokrowiec materaca przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Pokrowiec z naszej serii posiada specjalną srebrną powłokę tkaniny silver, która niweluje rozwój mikro-organizmów takich jak np. bakterie czy grzyby. Luksusowa Tkanina Silver zapewni – szczególnie osobom cierpiącym na alergię – spokojny sen i relaks w nocy. 
Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC, pozwala łatwo utrzymać czystość i higienę. Pokrowiec dostępny jest w kolorze białym powlekanym srebrną nicią.

Pokrowiec ALOEVERA

Pokrowiec wykonany z dzianiny ALOEVERA należącej do grupy dzianin Wellness. Od wielu lat znane są pozytywne właściwości Aloe Vera. Naturalny dodatek Aloe Vera zapewnia miękkość, miły i świeży dotyk i  w naturalny sposób pozytywnie wpływa na ciało malucha. Pokrowiec ten daje poczucie komfortu, ma funkcje ochronne, lekko chłodzi i poprawia krążenie. Aloe Vera ma także włąsciwości antystresowe. Pokrowiec jest antybakteryjny i antyalergiczny. Jest odporny na wielokrotne pranie w temp. do 60 st. C i czyszczenie. Certyfikat Eko-Tex Standard 100, Bezpieczny dla Dziecka. Skład: wiskoza 30%/poliester 70%, żel Aloe Vera. Pokrowiec nadaje się do prania z zachowaniem ostrożności, w temp 60C.

Atesty i certyfikaty

eco5.jpg

Czas oczekiwania na materace wynosi 2-10 dni roboczych.

Producent:
ekomaterace-logo.jpg
Ekomaterace - Danpol

Projekt i realizacja: