Biurka MOLL 

Każdy potrzebuje biurka do pracy czy nauki, w wypadku dzieci wybór nie jest taki prosty. Musi być dobrze wykonane, najlepiej długowieczne a na dodatek ładne i regulowane. Najważniejsze w wyborze biurka dla dziecka jest zwrócenie uwagi na zdrową pozycję pracy. Dzięki biurkom regulowanym mamy możliwość nauczenia dziecka prawidłowych wzorców ruchowych.

Biurka Moll

Rosną razem z Twoim dzieckiem. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w każdym momencie można dostosować je do wzrostu. Dlatego meble te będą idealne zarówno dla 6-latka jak i dla dorosłej osoby, zwłaszcza, że można je bezproblemowo modyfikować. Dodatkowo zapewniają możliwość pełnej regulacji nachylenia dzięki czemu dziecko może ustawić specjalne nachylenie podczas czytania, a całkiem inne podczas pisania. Tego typu rozwiązanie jest niewątpliwie pomysłem jutra. Nie musimy co chwilę zmieniać krzeseł i biurek dla naszego dziecka, wystarczy raz na jakiś czas wyregulować Biurko MOLL, przez co będziemy spokojny o wygodę oraz odpowiednią postawę naszej pociechy.

Zobacz także kategorię: Biurka kettler

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Biurko moll - idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka

Urządzając pokój dziecka warto zastanowić się nad stworzeniem mu odpowiedniego miejsca do pracy i nauki. Podstawowym meblem każdego ucznia tuż obok wygodnego łóżka jest biurko, które właściwie dobrane może posłużyć mu przez cały okres edukacji, a nawet jeszcze dłużej. Decydując się na zakup biurka dla dziecka należy kierować się nie tylko względami finansowymi, ale przede wszystkim jego funkcjonalnością, wykonaniem oraz względami zdrowotnymi. Badania wykazują, że odpowiednio dobrane biurko oraz krzesło przyczynia się do kształtowania odpowiedniej postawy ciała i skutecznie zapobiega deformacjom oraz wadom postawy.

Mając na uwadze dobro najmłodszych oferujemy państwu innowacyjne produkty, a wśród nich wyróżniające się koncepcją oraz użytecznością biurka Moll. 

Biurko Moll to idealny kandydat do nauczenia twojej pociechy odpowiedniej postawy ciała oraz właściwych wzorców ruchowych. Dzięki zastosowanej regulacji, biurka Moll rosną razem z Twoim dzieckiem, a dostosowując się do jego wzrostu, wspomagają utrzymanie właściwej postawy ciała już od najmłodszych lat. Dzięki opracowanym przez lekarzy specjalistów nowoczesnym systemom  regulacji meble Moll są nieocenionym rozwiązaniem zarówno dla dzieci rozpoczynających naukę jak i dla tych, które już kończą przygodę z edukacją i rozpoczynają dorosłe życie. 

Meble moll - Najwyższej jakości wyposażenie do pokoju Twojego dziecka

Dzięki regulacji wysokości oraz kątów nachylenia blatu biurka Moll dostosowują się do proporcji i preferencji odbiory, zapewniając mu najwyższy komfort i niepowtarzalną przyjemność użytkowania. Ergonomiczne rozwiązania odciążają rozwijający się kręgosłup dziecka, pozwalając czerpać z nauki to, co najlepsze bez ryzyka przykrych konsekwencji zdrowotnych. 

Biurka Moll można uzupełniać o dodatkowe elementy i tworzyć jedyne w swoim rodzaju stanowisko do nauki i zabawy.

Kupując meble Moll gwarantują Państwo dzieciom najlepszy start w przyszłość, a sobie oszczędzają czas i pieniądze niezbędne do wyboru nowych mebli. 

Biurka Moll to funkcjonalność, ergonomia, a także wytrzymałość i najlepsza inwestycja w zdrowie i edukację Twojego dziecka.

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl