Oświetlenie pokoju dziecięcego 

Oświetlenie pokoju dziecięcego

Jeden z najważniejszych punktów zarówno dla nas rodziców, jak i samych zainteresowanych maluchów to ich własny pokój. To wyjątkowe miejsce każdego dziecka, w którym czuje się bezpiecznie, dlatego warto zadbać, aby oświetlenie dla dziecka było prawidłowe i dawało jasność dla całego pomieszczenia, a także jego poszczególnych miejsc. Jeżeli szukasz oświetlenia dla pokoju dziecka to koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Lampka dla dziecka

Jeden z najwazniejszych czynników mających wpływ na rozwój dziecka to oświetlenie. Zadbaj o to żeby twoja pociecha miała prawidłowe źródło światła,  W naszym sklepie znajdują się lampki spełniające wszystkie normy techniczne, oraz wyjątkowe wykończenie stylistyczne.

Rodzaje oświetlenia

Mamy szeroki wybór od lamp stojących, sufitowych, lampek nocnych i biurkowych, a także kinkietów. Lampy dziecięce nie powinny być tylko ozdobą, liczy się również ich wykonanie z bezpiecznego materiału.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 45 elementów

Zadbaj o odpowiednie oświetlenie w pokoju dziecka

Miejsce w mieszkaniu, w którym najchętniej przebywa dziecko jest jego własny pokój. Urządzając przestrzeń dla dzieci musimy pamiętać nie tylko o produktach funkcjonalnych i wizualnie atrakcyjnych, ale przede wszystkim o takich, które są niezbędne do pełnego korzystanie z pomieszczeń. Nie da się ukryć, że oświetlenie stanowi integralną cześć każdego pomieszczenia, a w pokoju dziecięcym odgrywa niebagatelną rolę. 

Wybierając oświetlenie do pokoju dziecięcego musimy wziąć pod uwagę funkcje, jakie powinno spełniać.  W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo wiele rodzajów lamp sufitowych, które zapewnią źródło koniecznego podczas zabawy światła. Dla małych dzieci, które boją się ciemności odpowiednie będą lampki nocne stojące. Ciekawe wzory i kolory oraz przyjemne postacie z dziecięcych bajek nie tylko rozbudzą wyobraźnię malucha, ale także sprawią, że zasypianie bez rodzica nie będzie już takie straszne. Z wiekiem potrzeby dzieci się zmieniają. Dorastającym pociechom i tym, które zaczynają naukę na pewno przydadzą się lampki na biurko. Odpowiednio dobrane będą stanowić ciekawe wyposażenie i świetnie uzupełniać wystrój pomieszczenia, ale przede wszystkim będą bezpieczne dla delikatnych dziecięcych oczu. Zaletą będzie dobrze oświetlony blat i gwarancja dobrego widzenia podczas czytania, pisania, odrabiania prac domowych czy gry na komputerze. Łagodne, nieoślepiające światło zagwarantuje bezpieczeństwo dla dziecięcego wzroku. Lampki biurkowe można ustawić na odpowiedniej wysokości oraz pod odpowiednim kątem, aby światło padało tak, jak powinno i było możliwie najlepiej dopasowane do preferencji dziecka. Kinkiety, które także znajdziecie Państwo na serenka.eu dają łagodne światło, tworząc niezwykłą atmosferę. Doskonale sprawdzą się jako oświetlenie pokoju dziecka, które lubi czytać książki w łóżku lub boi zasypiać w ciemności. 

Oświetlenie w pokoju dziecka powinno być nie tylko praktyczne i estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczne, dlatego produkty dostępne na naszej stronie są wykonane z najlepszej jakości materiałów, które nie powodują urazów nawet u najmłodszych użytkowników. Każde oferowane przez nas oświetlenie pokoju dziecięcego jest produktem stworzonym przez znanych i rekomendowanych producentów i spełnia wszelkie normy dopuszczające je do użytku. 

Odpowiednie oświetlenie w pokoju dziecięcym to gwarancja zdrowia i zadowolenia Twojego dziecka. 

lampy dla dzieci - kluczowy element wyposażenia każdego pokoju

Lampy dla dzieci to bardzo ważny element wyposażenia pokoików. Dzielą się na cztery podstawowe grupy, lampy główne podsufitowe w postaci plafonów lub zwisów, lampy na scianę czyli kinkiety, lampki nocne i lampki do biurka. Wszystkie z wyżej wymienionych spełniają funkcje ozdobne, ale każda ma inne zadanie.

Lampy główne powinny dawać dobre oświetlenie całego pomieszczenia, oczywiście jego natężenie to już sprawa indywidualna ale powinno to być w odpowiedniku min. 100W, lampy boczne (kinkiety)powinny dawać kameralne i ciepłe światło, natomiast lampy stojące, które używane są z reguły przy łóżkach lub biurkach, powinny dawać dobre światło do czytania lub pracy. Istnieje też grupa lamp stojących, dla małych dzieci. Z tymi lampami często dziecko ma bezpośredni kontakt, dlatego ważne jest aby klosze były wykonane z bezpiecznego szkła, lub tworzywa a ich zasilanie to max 12V za pomocą transformatorów.

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl