Sherwood 

Meble młodzieżowe Sherwood to niezwykła kolekcja, która zaskakuje. Odbiega od trendu mebli w klasycznej bieli, a jednak zachwyca swoją prostotą. Meble są niezwykle nowoczesne, ale równocześnie pasują do wielu wnętrz.

Kolekcja mebli Sherwood to połączenie naturalnej okleiny dębowej – fornir, naturalnego dębu europejskiego i płyty wiórowej. Niewątpliwą zaletą i cechą charakterystyczną mebli jest ich zróżnicowany kolor wynikający z zastosowania materiałów naturalnego pochodzenia.

Kolekcja Sherwood wykonana jest w połączeniu naturalnej okleiny dębowej - fornir, naturalnego europejskiego dębu oraz płyty wiórowej. Zaletą kolekcji jest delikatne zróżnicowanie kolorystyczne mebli wynikające z zastosowania materiałów naturalnego pochodzenia.

Meble zostały polakierowane, by jeszcze bardziej wyeksponować charakterystyczne cechy drewna. Użyliśmy do tego celu specjalnie wyselekcjonowanych lakierów włoskiego dostawcy, które przepięknie podkreślają wygląd naturalnego drewna.

Utwardzony lakier jest wysoce odporny na wpływ czynników mechanicznych jak np. zadrapania oraz chemicznych jak np. olejki, mydełka do pielęgnacji niemowląt. Jednocześnie powłoka jest prawie niezauważalna dla oka, a także delikatnie aksamitna w dotyku. Sprawia wrażenie woskowanej, a posiada odporność charakterystyczną dla utwardzonych powierzchni lakierniczych. 

Projekt i realizacja: wiwi