Ines Neutral Grey 

Meble młodzieżowe szare Ines Neutral

jest propozycją klasyczną, lecz jest jednak nieco inna niż wszystkie. To wszystko za sprawą szarego koloru mebli. Dodają meblom elegancji i zwracają na siebie uwagę.

Kolekcja szara Ines została przygotowana tak, by dzięki uniwersalnej szarości pasowała zarówno do pokoju nastolatka jak i nastolatki. Każdy element ozdobny jak porcelanowe uchwyty czy stylowe frezy dodają meblom elegancji i klasycznego wyglądu, który nigdy nie przemija.


W skład kolekcji wchodzą dwa rozmiary szaf ubraniowych, komoda z trzema szufladami, regał, skrzynia, łóżko, półka oraz biurko z nadstawką. Szeroki wybór mebli pozwala na swobodną aranżację większego i mniejszego pokoju nastolatka.
Meble z kolekcji Ines stworzą bezpieczną i ciepłą przestrzeń, w której twoje dziecko będzie chciało spędzać odpoczywać, uczyć się i spędzać czas wolny.  


Zobacz inne z kolekcji Meble Bellamy

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Meble Bellamy Ines to nowoczesne meble, które dedykowane są młodym, pełnym pasji i ambicji osobom. To klasyczna propozycja mebli młodzieżowych, które dopełnią pokój każdego nastolatka. Ze względu na swój styl i nawiązania do klasycznych mebli, kolekcja wyróżnia się na tle pozostałych. Szary kolor wygląda dostojnie i pasuje do każdego koloru ścian, przez co wybór zestawu Bellamy Ines zawsze będzie odpowiedni. Szeroka gama produktów w kolekcji pozwala na zaspokojenie potrzeb każdego klienta.

Meble Bellamy Ines Grey

Starannie wykonane, z dbałością o każdy szczegół meble przeznaczone dla nastolatków cechują się wysoką jakością i wytrzymałością. Ponadczasowy kolor sprawia, że to dobra propozycja zarówno dla nastolatka jak i nastolatki. Odpowiednio dobrane dodatki, takie jak porcelanowe uchwyty podkreślają elegancki szyk kompozycji. Stawianie na klasykę podczas urządzania wnętrza daje gwarancję ponadczasowości. Zestaw taki jak Bellamy Ines nawet za kilkanaście lat będzie wyglądał stylowo i będzie na czasie. 

Co wchodzi w skład zestawu?

Kolekcja obejmuje szafy ubraniowe, zaprojektowane w dwóch rozmiarach, komodę z trzema szufladami, która pomieści wszelkie niezbędne przedmioty, regał, skrzynię, wygodne łóżko, półkę oraz biurko. Bogata oferta kolekcji pozwala na dużą swobodę podczas projektowania wnętrza i komponowania kompletu pod swoje preferencje. Meble Ines wzbogacą każde pomieszczenie, w którym nastolatek będzie czuł się komfortowo i będzie chciał w nim przebywać.

Dla kogo dedykowany jest zestaw Ines?

Ze względu na uniwersalny kolor szarości i elegancki styl mebli, meble Bellamy Ines dedykowane są dla każdego nastolatka. Klasyka została połączona z nowoczesnością, przez co powstał produkt, który wpisze się doskonale w każdy rodzaj młodzieżowego pokoju. Ze względu na styl mebli, oraz szary kolor ten komplet to doskonała propozycja niezależnie od płci. Wygląd mebli pozwala na zastosowanie ich zarówno w pokoju dziecka, które będzie dojrzewać w otoczeniu mebli jak i w pokoju nastolatka, który nie powstydzi się stylowym wnętrzem przed znajomymi. 

 

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl