Marsylia 

Meble młodzieżowe Marsylia swoim stylem nawiązują do francuskich domków plażowych. Każdy z elementów stylizowany jest na obiekty, które tworzą krajobraz Lazurowego Wybrzeża. Ich prostota jest przełamana niebanalnym rozwiązaniem, jakim są daszki na szczytach mebli. Elementami zwracającymi uwagę są również tabliczki dekoracyjne w języku francuskim. Występują w trzech wersjach – z napisem „La Plage” (plaża), „La Mer” (morze) oraz „Le Soleil” (słońce). Tabliczki mogą być także personalizowane na życzenie klienta.

Wszystkie meble z kolekcji Marsylia wykonane są z litego drewna sosnowego. Występują w kolorze białym i perłowym. Idealnie sprawdzą się w pokoju młodzieżowym. Łagodna kolorystyka oraz uniwersalna forma sprawiają, że meble pasują zarówno do pokoju nastolatki, jak i nastolatka.

Wyróżnienie Diamentem Meblarstwa 2009
Kolekcja Marsylia została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem branży meblarskiej - Diamentem Meblarstwa 2009. Nagroda jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa, oryginalności produkowanych przez nas mebli, a także dobrego wizerunku wśród klientów i ekspertów. 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Projekt i realizacja: wiwi, Obsługa techniczna: virtualmedia.pl